![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 27-08-2025 Ishak nie leci z klubem do Belgii Na poniedziałkowym treningu "poczuł ból" potem przeszedł badania, które "nie wykazały niczego poważnego" ale "profilaktycznie" chuchają na zimne i kapitan zostaje w Poznaniu Zaczyna być bardzo niewesoło RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bonx82 - 27-08-2025 Notabene może to być dobry znak dla nas. Taki strzał w pysk dla Rutka na opamiętanie, że igra z ogniem mając tylko 1 napastnika. Czasu naprawdę mało RE: Quo Vadis Lech Poznań - R3K - 27-08-2025 Mikael Ishak od początku sezonu rozegrał 829 minut. Nie licząc meczu z Breidablikiem, na każde spotkanie wchodził na 79-90 minut. Przerwa po takim okresie czasu na jeden mecz jest wskazana. Szczególnie, że przed nami arcywazny mecz z Widzewem, który może zniszczyć morale w drużynie w przypadku porażki. Decyzja o tym, by kapitan zrobił sobie przerwę jest dobra. Wbrew powszechnej opinii mamy zastępców dla Mikaela w składzie. Szymczak (który wreszcie zagrałby na nominalnej pozycji), Fabiema (kontrowersyjnie) czy Kornel Lisman, który wygląda bardziej na 9 niż na skrzydłowego. Chłopaki dostaną szansę, by się wykazać i osobiście trzymam kciuki za Filipa Szymczaka od pierwszej minuty. Nie bez powodu Masłowski coś w nim widzi! RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 27-08-2025 R3K to skrót od Rutkowski ? RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 27-08-2025 (27-08-2025, 10:30)R3K napisał(a): Mikael Ishak od początku sezonu rozegrał 829 minut. Nie licząc meczu z Breidablikiem, na każde spotkanie wchodził na 79-90 minut. Przerwa po takim okresie czasu na jeden mecz jest wskazana. Szczególnie, że przed nami arcywazny mecz z Widzewem, który może zniszczyć morale w drużynie w przypadku porażki. Decyzja o tym, by kapitan zrobił sobie przerwę jest dobra. Druga część wypowiedzi to sarkazm, ironia, żart? RE: Quo Vadis Lech Poznań - R3K - 27-08-2025 Częściowo, choć pisanie, że teraz będziemy grać bez napastnika jest nad wyraz pesymistycznym stwierdzeniem. Z tej trójki to Szymczak mógłby wejść w buty kapitana i próbować go godnie zastąpić szczególnie, że Genk zostawia sporo wolnych przestrzeni w defensywie. Większym naszym problemem będzie linia obrony, która po raz kolejny zostanie wrzucona (tym razem pewnie przez rezerwowy skład Genku) na karuzele. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 27-08-2025 A co miałeś na myśli, pisząc "wbrew powszechnej opinii..."? Uważasz, że w powszechnej opinii Szymczaka, Fabiemy czy Lismana nie ma u nas w składzie i Ty ich nagle zauważyłeś, czy też może wbrew powszechnej opinii widzisz w nich jakość, która pozwala na określenie ich "zastępcami Ishaka"? RE: Quo Vadis Lech Poznań - R3K - 27-08-2025 Filip Szymczak jest jakościowym następcą Mikaela Ishaka. Może nie dorówna on w tym momencie 1:1 poziomowi Ishaka, ale kariera juniorska, wypożyczenie do GKSu czy minuty otrzymywane w Kolejorzu pokazują, że potrafi on wykreować sytuację czy ją wykorzystać więc nadaje się idealnie do roli rezerwowego dla Ishaka. Niestety jak to bywa z młodzieżowcami z akademii, spora część niedzielnych kibiców (głównie na Twitterze) wypycha ich po słabszym okresie za przysłowiowe frytki z klubu. Bryan Fabiema może mieć potencjał, ale go nie pokazuje i powinien zostać odpalony na wypożyczenie, by się ograł w 1 lidze. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bonx82 - 27-08-2025 R3K to jest podstawiony gość od Rutka inaczej tego wytłumaczyć się nie da RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 27-08-2025 Śmierdzi mi tu prowokacją |