![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 22-01-2026 Jak już porównujemy kogoś do Dziuby i jego ewentualnych szans na poważną karierę, to chyba najbardziej taki Dziuba może spoglądać na karierę ... Skrzypczaka. Skrzypa dopiero w wieku 20 lat (czyli będąc w wieku dzisiejszego Dziuby) zaczął grać regularnie będąc na wypożyczeniach w I lidze. I po tym średnim okresie trafił do Ekstraklasy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 22-01-2026 Tutaj się w pełni zgodzę. Skrzypczak tak naprawdę zaczął grę w Jadze, mając 22 lata, wcześniej zaliczając sezon w Termalice w wieku Dziuby, żeby potem wrócić do nas i przez rok nie dosrać praktycznie szans, zostając na konice po prostu odpalonym za darmo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 22-01-2026 Przypominam, że był za słaby na Śląska i teraz kolejny klub podziękował mu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 22-01-2026 Kervin Arraga to najnowszy news. Honduranin, więc Palma będzie miał z kim pogadać po hondurańsku, kawał chłopa, Levante. Wygląda to na pierwszy rzut oka trochę dziwnie - bo ma długi kontrakt i dopiero przyszedł za 0,5 MEUR - ale dopiero co gadał podobno z Genoą, która właśnie zrezygnowała z niego. Niby info od Dobrasza, ale chłopak gra regularnie, coś cięzko mi uwierzyć, że to prawda. Choć z drugiej strony - może nie chce mu się spadać do Segunda Division? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 22-01-2026 Tutaj pokazany jest mechanizm jak powstają newsy "dziennikarzy" meczyków i reszty: Dziennikarz przywołał słowa Andrzeja Juskowiaka, który jako ekspert w Canal+ podczas meczów Ligi Mistrzów powiedział, że niedługo jeden z piłkarzy Levante może trafić do Ekstraklasy. — Z tego, co mi wiadomo, Andrzej Juskowiak pracuje dla Lecha – podrążyłem i najbardziej prawdopodobnym piłkarzem jest Honduranin Kervin Arriaga. Dziennikarz z Hondurasu pisał o odejściu tego gracza z Levante – wyznał Dobrasz podczas Okna Transferowego. Czyli Juskowiak powiedział, że ktoś z Levante może przyjść do Esktraklasy więc Dobrasz sobie wydedukował, że skoro Juskowiak pracuje dla Lecha to znaczy, że chodzi o Lecha. Lech potrzebuje defensywnego pomocnika. Odpalił Transfermarkt i wyszło, że jest gość z Hondurasu a jak Honduras to Palma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 23-01-2026 Sezon 2023/24: dwukrotnie problemy z kolanem (absencja 22 i 10 dni); rozdarcie łąkotki (pauza przez 53 dni). Sezon 2022/23: kontuzja uda (nie mógł grać przez 13 dni); kontuzja kostki (wykluczony na 25 dni). Sezon 2021/22: problemy z klatką piersiową (pauza 9 dni). Proponuję, by akurat ten Kevin został w domu (niekoniecznie sam). Niemniej kierunek południowoamerykański dobry. Szedłbym w tę stronę śladem pierwszej dekady tego stulecia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 23-01-2026 (22-01-2026, 21:02)Antonio napisał(a): Tutaj pokazany jest mechanizm jak powstają newsy "dziennikarzy" meczyków i reszty: Wg honduraskiego (sprawdziłem! forma "hondurański/a" jest nieprawiłowa!) dziennikarza: „Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha Poznań, zapytał Levante o aktualny status kontraktu Kervina Arriagi". I zapewne to tyle w tym temacie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 23-01-2026 Gdzie indziej wyczytałem od honduraskiego dziennikarza, że to Juskowiak pytał. Tak jak pisałeś, dziwne by to było, bo przeszedł do Levante w lipcu 2025, kontrakt ma do czerwca 2028. Kupiony za 500k EUR z Partizana i Lech by chciał go odkupić? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-01-2026 Jak jest dobry to nikt go nam za takie siano nie odda tylko za parę milionów. Jeśli chcą go wypchnąć to jest ogórem i nie jest nam potrzebny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-01-2026 Ogórem jest też Luis Palma np. którego Celtic wypchnął. Ogórem jest też Antonio Milić, Patrick Walemark, Ali Gholizadeh, Filip Jagiełło itd. Lech generalnie składa się z wychowanków i "ogórów". |