![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 27-08-2025 (27-08-2025, 11:02)R3K napisał(a): Filip Szymczak jest jakościowym następcą Mikaela Ishaka. Może nie dorówna on w tym momencie 1:1 poziomowi Ishaka, ale kariera juniorska, wypożyczenie do GKSu czy minuty otrzymywane w Kolejorzu pokazują, że potrafi on wykreować sytuację czy ją wykorzystać więc nadaje się idealnie do roli rezerwowego dla Ishaka. Niestety jak to bywa z młodzieżowcami z akademii, spora część niedzielnych kibiców (głównie na Twitterze) wypycha ich po słabszym okresie za przysłowiowe frytki z klubu. Nie, Szymczak nie jest jakościowym następca Ishaka. On nigdy nie dorówna poziomowi Mikaela. Nie, nie pokazują, że potrafi wykreować i wykorzystać stworzoną przez siebie sytuację, a bardziej potknąć się o własne nogi. We wspomnianym GKS nie potrafił się odnaleźć. Tak, niech idzie stąd jak najdalej. Fiabema dostał szansę, marnuje się u nas, również powinien zostać oddany, bo tylko głupiec go kupi. A czekaj! No tak, tydzień temu strzelił PIERWSZĄ bramkę dla Lecha w oficjalnym meczu...40?41? występie Ps. Andersson też był lepszy niż Rebocho? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 27-08-2025 (27-08-2025, 11:02)R3K napisał(a): Filip Szymczak jest jakościowym następcą Mikaela Ishaka. Może nie dorówna on w tym momencie 1:1 poziomowi Ishaka, ale kariera juniorska, wypożyczenie do GKSu czy minuty otrzymywane w Kolejorzu pokazują, że potrafi on wykreować sytuację czy ją wykorzystać więc nadaje się idealnie do roli rezerwowego dla Ishaka. Niestety jak to bywa z młodzieżowcami z akademii, spora część niedzielnych kibiców (głównie na Twitterze) wypycha ich po słabszym okresie za przysłowiowe frytki z klubu. Kariera juniorska? No to może weźmy Pawła Tomczyka. Ten to dopiero walił bramy w juniorach. Oczywiście 1:1 do Ishaka to nie jest, ale Szymczak to mu może buty czyścić, jeśli chodzi o osiągnięcia w juniorach. Fabiema może mieć potencjał? A kto nie może mieć potencjału? Ja czy Ty przecież też możemy mieć potencjał. No i na wypożyczeniu to raczej nie pomoże nam w łączeniu ligi z pucharami... Dobra. Zagalopowałem się w karmieni jakiegoś fejka. EOT. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 27-08-2025 (27-08-2025, 11:27)Icek napisał(a):(27-08-2025, 11:02)R3K napisał(a): Filip Szymczak jest jakościowym następcą Mikaela Ishaka. Może nie dorówna on w tym momencie 1:1 poziomowi Ishaka, ale kariera juniorska, wypożyczenie do GKSu czy minuty otrzymywane w Kolejorzu pokazują, że potrafi on wykreować sytuację czy ją wykorzystać więc nadaje się idealnie do roli rezerwowego dla Ishaka. Niestety jak to bywa z młodzieżowcami z akademii, spora część niedzielnych kibiców (głównie na Twitterze) wypycha ich po słabszym okresie za przysłowiowe frytki z klubu. Icek bo będziesz niedzielnym kibicem ale z forum RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 27-08-2025 O co tu chodzi? Przychodzi typ i wali posta że Szymczak da radę a jak nie to e sumie Fiabema też jest. Koleś który dał dupy w rezerwach i załadował armatorom tylko jedna bramkę to ma być nasze zbawienie. Weź się chłopie czymś ciężkim w łeb pierdolnij. A jak Ci się nudzi w pracy u Rutka to idź do szefa i przypomnij co obiecał. RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 27-08-2025 Uważam, że Szymczak ma umiejętności tylko nie pokazuje tego za często u Nas. Chyba tylko zmiana otoczenia na stałe może coś u niego ruszyć bo tymczasowe wyjazdy do Katowic nic nie zmieniają. Musi dojść do tąpnięcia. Fiabema to chyba jeszcze piętro niżej, zablokował się i nie ma szans. Czasem widzę coś co sugeruje, że ma umiejętności ale chyba w Poznaniu na tym etapie już tego nie pokaże. Tutaj nawet wypożyczenie może nie pomóc. A brak napastnika za Ishaka od tylu lat to kpina i nie zmienia tego lipiec czy sierpień. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 27-08-2025 Fiabema to piłkarz który jest uzupełnieniem składu w rezerwach trzecioligowych. I tam jest jego miejsce. Niestety zarobki pewnie nie przystają do tego co prezentuje. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 31-08-2025 31.08, do wtorku trzeba kadrę zgłosić. Piękny jest ten nasz sztab zarządzający. Już widzę jaki tu przyjdzie napastnik, do rywalizacji z Fiabema i Szymczakiem o numer 2. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 31-08-2025 Kiedykolwiek Lech ogłosił kogoś w weekend? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 31-08-2025 (31-08-2025, 11:23)Gugus napisał(a): 31.08, do wtorku trzeba kadrę zgłosić. Piękny jest ten nasz sztab zarządzający. Już widzę jaki tu przyjdzie napastnik, do rywalizacji z Fiabema i Szymczakiem o numer 2.Już przyszedł. Jakóbczyk został włączony do składu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 31-08-2025 No i zaczęło mi to śmierdzieć brakiem napastnika. I granie młodych choć jak będzie bramki ładował to czemu nie. |