![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-01-2026 Carstenssen też był ogórem RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 23-01-2026 (23-01-2026, 12:44)Antonio napisał(a): Ogórem jest też Luis Palma np. którego Celtic wypchnął. Ogórem jest też Antonio Milić, Patrick Walemark, Ali Gholizadeh, Filip Jagiełło itd. Lech generalnie składa się z wychowanków i "ogórów". Ktoś pisał tak na forum? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-01-2026 No masz powyżej definicję ogóra. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 23-01-2026 "Tomasz Rzasa, director deportivo del Lech Poznán, solicitó información sobre la actualidad contractual de Kervin Arriaga al Levante. El Ferroviario quiere redondear su zona medular y al parecer ven en el ‘misilito’ una buena opción" Tak napisał honduraski dziennikarz Jafeth Moreno na platformie X. https://x.com/JafethMoreno2/status/2014431069940936840 RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 23-01-2026 @Antonio Ja pytałem czy ktoś pisał, że wymienieni przez Ciebie piłkarze to ogóry, czy jest to tylko Twoja hiperbola częstych narzekań kibiców na częste niedociągnięcia organizacyjne w pionie sportowym przez gabinety. Bo szczerze nie widziałem postów, w których Palma, Milić, Wålemark czy Gholizadeh nazywani byli ogórami. No, może Jagiełło na początku nie przekonywał, ale raczej nikt go do takiej kategorii nie zaszufladkował. Teraz się trochę rozkręcił. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 23-01-2026 Za oficjalną: Fiabema wypożyczony do ADO Den Haag Napastnik Lecha Poznań Bryan Fiabema został wypożyczony do holenderskiego ADO Den Haag. W piątek została podpisana umowa, która obowiązuje do końca sezonu 2025/2026. Zawodnik Kolejorza ma pomóc swojemu nowemu zespołowi w awansie do Eredivisie. (...) Holenderski zespół zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Eerste Divisie i jest na dobrej drodze, aby po pięciu latach wrócić do Eredivisie. Zielono-Żółci mają dwa punkty przewagi nad drugim Cambuur oraz aż piętnaście nad trzecim De Graafschap. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 23-01-2026 I zatrzęsła się ziemia od Radojewa do Dopiewa. No to mamy newsa numer jeden tego smutnego, szarego jak dupa górnika po szychcie okienka transferowego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-01-2026 A kto pisał tak o pozostałych. Nie zastanawia was fakt, że chłopa ma po ilu pół roku zmienić klub za 0.5 mln (o ile to prawdziwe info) RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-01-2026 A kto mówi o 0,5 mln? Za 0,5 mln to od przeszedł z Partizana rok po tym jak go kupił za 0,5 mln. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-01-2026 (23-01-2026, 14:23)strzelisty jupiter napisał(a): @Antonio Parabola postu 401. Skoro Palme chce wypchnąć Celtic - znaczy wg tej definicji że jest ogórem |