![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Luqu - 24-09-2025 (24-09-2025, 11:47)Mosina napisał(a): rzygać się chce od tego przypierdalania więc może my bądźmy trochę łagodniejsi do naszego Klubu To nie my, to Skorpion, znany z tego, że co by się działo, to jest źle i wszyscy są źli i nikt dobrze nie chce dla Lecha tylko on. Tu bym brał dużą poprawkę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-09-2025 Widzę, że prawda boli. Nawet mnie to nie dziwi. Wierzcie sobie w co tam chcecie. Tego farta trzeba mieć i Niels go miał w zeszłym sezonie co zaowocowano mistrzem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Janiko - 24-09-2025 Delete RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 24-09-2025 Ale to każdy trener, który zdobywa MP ma farta, czy tylko ci z Lecha a zwłaszcza z Danii? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 24-09-2025 Zieliński miał farta bo Jop a Skorża drugi raz bo się Raków zesrał z Cracovią i Zagłębiem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 24-09-2025 No tak. Musimy dalej szukać fartownych trenerów. Tym nie fartownym dziękujemy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-09-2025 Trzeba mieć to coś. On to ma. Jakbyśmy w marcu zdobyli mistrza rozumiem ale tu była walka do ostatniej kolejki. Taki Zuraw czy Rumak by się zesrali przed kiblem a Niels nie tylko się nie zesrał ale i miał fart, że Rakowowi nie szło. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-09-2025 No tak. Czyli wszystko dzięki Rakowowi. Bo mu nie szło. A Niels ma farta, więc mu szło. To, że 3/4 sezonu byliśmy liderem, z największą ilością wygranych i strzelonych bramek - pominąć. RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 25-09-2025 @Skorpion - weź wreszcie przyznaj, że każde mistrzostwo Lecha w XXI wieku to fart (bo w końcu żeby ktoś wygrał, ktoś inny musi przegrać) i wszyscy będziemy mogli usiąść razem w kole i ponarzekać na Rutka. W końcu to chyba jest najważniejsze no nie? Sól kibicowania Lechowi. Resztę można pominąć, umniejszyć, przemilczeć. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-09-2025 Zakładam, że w tym sezonie znowu będziemy mieli farta, wygrywając ligę, bez różnicy, na 5 kolejek przed końcem albo w ostatniej minucie. |