![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 27-01-2026 Ciekawe kogo oprócz 6 jeszcze planują złowić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 27-01-2026 Pewnie napastnika bo wróciliśmy do punktu wyjścia mając Ishaka i względnie młodego na zmianę i nikogo poza nimi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 27-01-2026 Nie sądzę, Ishak w primie a na Agnero wydali fortunę i wygląda co raz lepiej. Trzecim może być Jakóbczyk. Rozsądek nakazywałby LO, zwłaszcza w kontekście sprzedazy Gurgula. Nowy ogrywałby się z Dtuzyną by w nowym sezonie być "jedynką" na tej pozycji - z Moutinho ciężko będzie coś więcej wystrugać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - kanar1986 - 27-01-2026 Bardziej widziałbym dwóch do środka, Moim zdaniem na Murawskiego nie ma kompletnie co liczyć już. Ciekawe co z Oumą. Pewnie będzie w kadrze ale po tym co odwalił, wątpliwe, że będzie w większej rotacji. . Piszecie wyżej o młodych, no mimo wszystko jeśli rokują to prędzej niech ogrywają się w 1 lidze. Zero szans na grę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 27-01-2026 Drugim będzie wykup Palmy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 27-01-2026 Też bym tak obstawiał. Defensywny do środka i wykup Palmy. Aczkolwiek gdzieś tam wcześniej mi się obiło o uszy, że mogą nie chcieć powtórzyć manewru jak z Walemarkiem ale może to była tylko taka zasłona. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 27-01-2026 Też fajny ruch jakby kupli Palmę. Po sprzedaży Gurgula to myślę, że potrzebujemy dwóch LO bo z Muthinio nie wiązał bym żadnych nadziei. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 27-01-2026 (27-01-2026, 08:19)Skorpion napisał(a): Też fajny ruch jakby kupli Palmę. Po sprzedaży Gurgula to myślę, że potrzebujemy dwóch LO bo z Muthinio nie wiązał bym żadnych nadziei. Tak byłoby optymalnie. Dani Silva i Luis Palma. Ale alternatywnie może być to dwóch środkowych pomocników (bo Ouma wiadomo, ciężka sytuacja Murawskiego, niewiadomo co z Górskim, a Antek pewnie odejdzie). Lub sobie tak myślałem, że może faktycznie lewy obrońca bo Gurgul też odejdzie a Moutinho do odpalenia bo tani i slaby. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 27-01-2026 Dani Silva na transfermarkt wygląda ciekawie, ale węszę, że to znowu bardziej nr 8 niż nr 6. Jak widzę 2 żółte kartki w sezonie, to zakładam, że żaden z niego przecinak. A my potrzebujemy przecinaka. Wykup Palmy oznaczałby zbicie z ceny. W cenie z umowy wypożyczenia to mamy czas do końca maja pewnie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 27-01-2026 Teraz to i tak nie ma się co spieszyć. Okres przygotowawczy minął przed nami liga wiec musiałby przyjść taki ,,Palma" n 6 aby wszedł od razu do składu. |