![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 27-01-2026 (27-01-2026, 12:34)Pucenty napisał(a): Dani Silva na transfermarkt wygląda ciekawie, ale węszę, że to znowu bardziej nr 8 niż nr 6. Jak widzę 2 żółte kartki w sezonie, to zakładam, że żaden z niego przecinak. A my potrzebujemy przecinaka. "Dobra forsa to szybka forsa". Dokładnie jak z Walemarkiem - "OK, kupujemy tu i teraz, a nie za pół roku - ale za niższą cenę". RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 27-01-2026 Do tego dochodzi kwestia slotów, kadra nie jest z gumy i każda federacja określa limit zawodników wypożyczonych czy limity obcokrajowców, tym bardziej że Palma jest spoza Europy (nie wiem dokładnie jak to jest w Szkocji) Natomiast faktem jest ze czasem tworzy się takie "okienko" i Klubom opłaci się zejść z wcześniej ustalonej kwoty RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 27-01-2026 Pewnie wtedy odpalili by Oumę ale chyba do limitu nam trochę brakuje. Palma i Ouma w sumie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 29-01-2026 Swoją drogą, patrząc na ruchu we wszystkich innych klubach ekstraklasy, w stosunku do nas można zaśpiewać "Jaki tu spokój..." ... I dobrze i niedobrze. Liczę jednak, że w poniedziałek dostaniemy smsa z klubu zaczynającego się "nowym zawodnikiem Lecha Poznań został...."
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 29-01-2026 No przecież narracja jest od dawna ustaloną. Traktujemy zawodników wracających po kontuzjach jak transfery. Tylko jak na złość mało kto wraca. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 29-01-2026 Wszystko zależy od tego co zobaczymy w weekend. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 29-01-2026 Wiadomo, to się nie wydarzy, ale dla mnie świetnym ruchem byłoby przyjście do nas Świderskiego. Wg mnie idealny zawodnik do gry jako podwieszony (zamiast Pablo lub powiedzmy w rotacji z nim ) za Ishakiem lub Agnero. Szybki, z fajnym wykończeniem, mogący dublować ich pozycję, piłka przy nodze mu też nie przeszkadza.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 29-01-2026 Pewno gdyby nie zakup "ktoregoś tam na liście" Agnero, to byłby nawet rozważany, ale teraz nie ma opcji. Zresztą to nieistotne. Podejście do zakontraktowania defensywnego pomocnika to jest obraz tej przemyślanej polityki transferowej chyba. No i bazowania na danych i nauce, bez story tellingu - tak jak pokazano w "Wariancie mistrzowskim". To jest co najmniej niepoważne. RE: Pogłoski transferowe 2026 - m94g - 29-01-2026 Wszyscy dookoła się zbroją na wiosnę, a u nas dalej cisza... Kiedy w końcu ten kozak na nr 6 przyjdzie? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gruszowy - 29-01-2026 Linetty latem. |