![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 04-10-2025 Oficjalka, Murawski druga operacja. Kurwa, kpina. Lekarze z chata gpt. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 04-10-2025 Masakra. Info o nowej kontuzji było już miesiąc temu i znowu czekali aż rozchodzi czy jaki był powód czekania miesiąc na zrobienie zabiegu? RE: Quo Vadis Lech Poznań - R3K - 04-10-2025 Jakbym miał strzelać, to czekali do momentu, aż atmosfera wokół Lecha się ociepli. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-10-2025 Przecież to się często powtarza. Nie ma przypadków. Komuś musi być na rękę długie leczenie ekskluzywnych pacjentów. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 04-10-2025 Pomyśleć, że mógł przejść wcześniej operację (pod koniec sezonu). Generalnie bardzo mnie irytują te informacje a w zasadzie ich brak. Wszystko owiane tajemnicą. Rozumiem np to w sytuacji gdy ktoś faktycznie nabawił się drobnego urazu i być może zagra/nie zagra w przeciągu tygodnia. Ale w takim, gdzie kontuzja trwa i trwa.... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-10-2025 Za chwilę się okaże że Ali Walemark i Hakans też nie wrócą planowo.. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 04-10-2025 Ali miał najszybciej wrócić? W listopadzie ? ta Runda kończy się z początkiem grudnia, przeciągną kontuzję pisząc, że dochodzi do formy i z głowy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 05-10-2025 Runda kończy się 18 grudnia w Ołomuńcu, Ali jest zgłoszony do LK. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 05-10-2025 A od stycznia może nowy klub go podpisać. Także ten tego za długo sobie u Nas nie pogra. Choć za mniejsze siano bym go przedłużył bo ma to coś. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 05-10-2025 Na meczykach też zaczęli się zastanawiać się co jest z pionem medycznym u nas. Jak z kontuzji przewodziciela trwająca 2-3 tygodnie aktualnie jest przerwa 6/7 miesięcy. Chwalimy się, że mamy sztab naukowców, badań tysiące, laboratorium, a nasi piłkarze mają kontuzję nie wynikające z ostrych wejść rywali. |