![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 29-01-2026 (29-01-2026, 17:28)Sultan napisał(a): Pewno gdyby nie zakup "ktoregoś tam na liście" Agnero, to byłby nawet rozważany, ale teraz nie ma opcji.Też to wyłapałaś w "Wariancie mistrzowskim"? To jest taki moment, kiedy rumienisz się i wstyd Ci za tego, który się publicznie kompromituje. Że on tego nie widzi... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 29-01-2026 jeszcze parę dni zwłoki i 6tka będzie mogła grać tylko w lidze i PP. tylko do 5 lutego można zgłaszać dodatkowych 3 zawodników w LK RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 30-01-2026 Ja bym dał Pereirę na szóstkę w niektórych meczach jak Gumny się ogarnie. Ma strzał, pracuś. Może okazałby się choć namiastką Injacia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 30-01-2026 Od razu Mrozka na defensywnego pomocnika - przynajmniej główki powinien wygrywać w środku pola. Żartuję, bo co innego zostało? Ciekawe, ilu kandydatów z tzw listy nam się wysypało, że jesteśmy w przeddzień lutowego maratonu bez kluczowego gracza. Ciarki aż przechodzą, jak się przypomni znaczącą część jesieni ze skandalicznym bronieniem całej drużyny. 26 goli straconych w lidze w 17 meczach...Później przyszła lekka korekta taktyczna, ale moim zdaniem tego dalej się nie pociągnie grając duetem Kozubal (3 zólte kartki) Jagiełło w środku, bo żaden z nich nie jest nastawiony defensywnie. Od razu nam to blokuje budowanie przewagi z przodu przez Pereirę itp itd RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 30-01-2026 (30-01-2026, 05:57)strzelisty jupiter napisał(a): Ja bym dał Pereirę na szóstkę w niektórych meczach jak Gumny się ogarnie. Ma strzał, pracuś. Może okazałby się choć namiastką Injacia. lubię Twoje poczucie humoru zresztą cóż nam zostało
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 30-01-2026 No dramat. Wiadomo, że łatwo wydaje się czyjeś pieniądze, ale jesteś takim Piotrem i widzisz: - Jaga przerzedzona kadrowo, bez skrzydłowych, z odejściem Oskara i kupieniem jakichś prawdziwków; - Raków z nowym trenerem debiutantem; - Górnik i Cracovia z ubytkami najważniejszych graczy; - Legia wiadomo; - Widzew ok, mocarny, ale zobaczymy czy się to zepnie wszystko; - Wisła bez realnych wzmocnień; i nie chcesz zaryzykować? Co z tego, że u nas stabilnie jak brakuje tego jednego ogniwa, żeby nie grać całą rundę na 3 frontach Kozubalem i Jagiełło (czekając na Gisliego i Murawskiego) i nie potrafisz wykrzesać z kabzy paru bejmów. :/ Można by rzecz "Na zachodzie bez zmian". RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 30-01-2026 Przecież to jest jasne szukają ogóra za darmo grającego za 3.50 na godzinę. Nie ma ryzyka nie ma obrony mistrza. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 30-01-2026 Pozostaje mieć nadzieję, że czekamy na zamknięcie okna w poniedziałek w topowych ligach, by wyciągnąć kogoś solidnego... RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 30-01-2026 Z wypowiedzi trenera na konferencji przedmeczowej można wywnioskować że w sumie nie potrzebujemy aż tak "szóstki" bo wraca Gisli a za kilka tygodni wróci Radek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 30-01-2026 To raczej zasłona dymna. Natomiast pokładanie nadziei w Gislim jako defensywnym…no cóż. Ciężko mi to nawet komentować, choć nie ukrywam że nie jestem, delikatnie mówiąc, entuzjastą talentu Islandczyka |