![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 05-10-2025 Ali jak dla mnie jest do odpalenia, zbyt częste kontuzje, a my mamy za dużo takich zawodników. Na nowy sezon Walemark - Ismaheel na prawej i będzie to śmigać. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 05-10-2025 A ja bym go zostawił i przestawił na pozycję nr 10 na której mamy obecnie spory deficyt. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 05-10-2025 Z wypowiedzi trenera wnioskuję, że akcja z szybszym powrotem do gry Murasia była niepotrzebna. Przy pierwszym normalniejszym treningu uraz się odnowił. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 06-10-2025 Ali w zeszłym sezonie pauzował rzadziej niż Patrik i zagrał cały sezon bez przerw. Dla mnie Gholizadeh, jak będzie chciał, to powinien zostać, bo to jest kozak. Swoją drogą, ciekawa sprawa z Pablo Rodrigeuzem. Nie było teraz dostępnych na te mecze kontuzjowanych, ale też przecież Palmy, a nasz nowy playmaker, następca samego Afonso Sousy, nie dostał ani minuty. Arek Szymanowski z kkslech.com sugerował na twitterze, że przyczyną takiej decyzji trenera nie był wyłącznie aspekt sportowy, wręcz jest on tutaj drugorzędny. Nie ma co ukrywać, że z tych wszystkich transferów on wypada zdecydowanie najgorzej. Bo o ile Agnero też prezentuje się słabo, o tyle przy Agnero od razu wszyscy zapowiadali, że to jest zakup potencjału i ma on być zmiennikiem Ishaka. Pablo miał już teraz wejść w buty Sousy i od razu miał stanowić o sile zespołu. Zresztą ostatnie jego dwa sezony (w Serie B i Laliga2) pokazały, że potrafi robić liczby i całkowity ogórek to (teoretycznie) nie jest. Zobaczymy co z nim będzie, ale jak w tej rundzie się nie odwinie, to jak wróci Ali, Walemark, Hakans i również Murawski (który pewnie sprawi, że Jagiełło będzie częściej rozpatrywany do gry wyżej) to zacznie robić się bardzo wąsko i będzie mu jeszcze ciężej łapać minuty niż teraz. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 06-10-2025 Nie każdy transfer musi wypalić Może się okazać, ze Radriguez to właśnie ten nieudany nabytek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 06-10-2025 Oczywiście. Ale on jak poprawi dynamikę i szybkość podejmowania decyzji, to będzie pożyteczny. Przykład Jagiełły i Fiabemy daje pewność, że sztab się nad nim pochyli i jeżeli nie będzie poprawy po tej przerwie, to w tej zimowej będzie miał ostatnią szansę. I tu jeszcze zaznaczę, że wczoraj Ishak zagrał wyśmienicie na 10. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 06-10-2025 Widzę dużo narzekań, że po przerwie na reprezentację czeka nas ciężki miesiąc, a mi się wydaje, że kalendarz właśnie ułożył się idealnie. Po przerwie w niedzielę wypoczęci mamy u siebie Pogoń, w tygodniu mecz ze "słabym" Lincolnem więc można trochę (nie za mocno) porotować składem, żeby w weekend podstawowym składem wjebać kurewce na Łazienkowskiej po czym w tygodniu gramy z 4 ligowym Gryfem więc też można porotować składem oczywiście też z głową, żeby nie było powtórki z poprzedniego sezonu i wtedy w weekend u siebie znowu można wyjść najmocniejszą 11 na Motor. Te mecze z Lincolnem i Gryfem idealnie nam się trafiły w tym momencie sezonu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 06-10-2025 Też uważam, że wrzesień i październik do wczoraj były zdecydowanie cięższe. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 06-10-2025 Wnoszę i wywodzę jak Dwaj Przedmówcy. Warto tylko dodać, że Legia będzie grała z Nami pomiędzy Szachtarem (będą już trochę na musiku a cygański magik raczej nie powtorzy rumuńskiego gambitu) a meczem pucharowym z Pogonią. Niech więc martwią się inni RE: Quo Vadis Lech Poznań - Radziu98 - 07-10-2025 (06-10-2025, 19:40)galis napisał(a): Wnoszę i wywodzę jak Dwaj Przedmówcy. Warto tylko dodać, że Legia będzie grała z Nami pomiędzy Szachtarem (będą już trochę na musiku a cygański magik raczej nie powtorzy rumuńskiego gambitu) a meczem pucharowym z Pogonią. Niech więc martwią się inni Warto dodać, że Legła ma ciężki terminarz, od razu po nas ma wyjazd do Łodzi. A przegrana tam dla kibiców oznacza totalną kompromitację i wstyd. |