![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 30-01-2026 (30-01-2026, 19:47)Sultan napisał(a): To raczej zasłona dymna. Ja tam uważam, że talent, predyspozycje czy warunki fizyczne ma. Ale takich co te cechy miało, a nie zrobiło kariery też było wielu. Wg mnie to ta runda to ostatni dzwonek, żeby Gisli pokazał że może stać się piłkarzem chociaż na miarę Lecha. Jak znowu nie wyjdzie to chyba nie ma co więcej mieć złudzeń. Na razie to wystarczą palce z jednej dłoni, żeby policzyć jego dobre wejścia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 30-01-2026 Ten DM z Lecce Balthazar Pierret podobno chciał zagrać ponownie w Polsce, ale widział się tylko w barwach Legii. Skończył ostatecznie w Red Star FC (Ligue 2) RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 31-01-2026 Przecież z wypowiedzi trenera jasno wynika, że będzie szansa dla Oumy. Więc temat 6 do lata zrobiony. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 02-02-2026 No to co, w tym tygodniu szalejemy, tak? Anglia, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja, Belgia: 2 lutego 2026 zamknięcie okien transferowych. Rozumiem, że teraz będziemy przebierać w kozakach ze szczytów list transferowych, którzy nie zmienili klubów w powyższych ligach, prawda? Defensywnych pomocników i środkowych obrońców mamy wyselekcjonowanych że hoho RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-02-2026 Nie ma i nie będzie Milic w formie Ouma wraca i będzie grane. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 02-02-2026 (02-02-2026, 12:01)Sultan napisał(a): No to co, w tym tygodniu szalejemy, tak? Dlaczego mamy brać z powyższych lig? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 02-02-2026 (02-02-2026, 12:22)Antonio napisał(a):(02-02-2026, 12:01)Sultan napisał(a): No to co, w tym tygodniu szalejemy, tak? Nieprecyzyjnie się wyraziłem - z powyższych lig, lub takich, którymi kluby z tych lig się interesowały. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 02-02-2026 Brak obrony mistrzostwa przy tak słabej postawie Widzewa, Rakowa i Legii to będzie frajerstwo potężne. Ale rozumiem, że Tomek i Piotrek śpią spokojnie i defensywny pomocnik nie przyjdzie? Dramat. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-02-2026 A trener nie wymaga? Dziadek ma wpływ na transfery czy jest pionkiem? RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 02-02-2026 Wyselekcjonowani to pewnie nawet są, ale potem przychodzi koszmar logopedy i mówi, że to jest storytelling. A Klimczak dodaje żeby bardziej po taniości może. I tak to się toczy we wronkowym kurwidołku. |