![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 13-06-2025 Żona Aliego, Yasaman Farmani, jest piłkarką, reprezentantką kraju. Grała w Charleroi w tamtejszej ekstraklasie, potem zawiesiła karierę. Od 2 lat mieszka w Poznaniu, w tym roku w lutym rozpoczęła treningi z naszą żeńska drużyną. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 13-06-2025 Nie wróci. Bo Iran nie ogłosi mobilizacji powszechnej bo i po co. Da mu zdezelowanego Kałacha i tyle z tego będzie. Wojna to okres gdzie ludzie będą stamtąd uciekać także i piłkarze z bogatych krajów. Może tam było wy warto popatrzeć. RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 20-06-2025 Klub ogłosił, że na ten moment mamy ponad 9k karnetów sprzedanych. W połowie lipca 24 ta liczba to było 4,5k - 2 razy mniej, miesiąc później. Jest optymizm w narodzie. I trzeba oddać Rutkom, że jednak starają się przyciągać ludzi na stadion. Moim zdaniem bardzo poszerzyli nam piknikową bazę, no i Lech jest popularny wśród młodych, to też ich zasługa. RE: Quo Vadis Lech Poznań - raszko - 20-06-2025 Wpływy z superpucharu idą w 100% do Lecha? bo w sumie trafił się Rutkom dodatkowy mecz z Legia, bilety wyprzedane - nic tylko dodatkowy transfer robić... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bartas98 - 20-06-2025 Ludzie pewnie się boją że będzie problem z biletami na mecze w Europie dlatego kupują karnety.Fajna liczba oby kilka tysięcy jeszcze doszło RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 20-06-2025 (20-06-2025, 14:43)hif napisał(a): Klub ogłosił, że na ten moment mamy ponad 9k karnetów sprzedanych. W połowie lipca 24 ta liczba to było 4,5k - 2 razy mniej, miesiąc później. Jest optymizm w narodzie. Ten klub ma taki potencjał a Wiara taką potrzebę uczestniczenia w sukcesie, że wystarczy tego nie spieprzać. Jak jest wynik sportowy, Kocioł nie musi się obrażać tylko dopinguje a Ultrasi dołożą swoje do spektaklu, to jest to samograj. Jaki inny klub może myśleć o frekwencji na kilku(?) meczach w sezonie na poziomie 40 tys? Więc Rutki wystarczy że zajmą się strona sportowa. I tak, w perspektywie kilku potencjalnych sold out ow ludzie mogą kupować karnety żeby mieć gwarancje miejsca na mecze o ligę mistrzów RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 21-06-2025 A ja myślę, że coś się w mentalności zarządu zmienia i idzie to w dobrą stronę. Zima pokazała, że chcą tego mistrza. Zrobili bardzo dużo aby zdobyć to mistrzostwo i mają je. Teraz miło by było to kontynuować 10 mistrz=złota gwiazdka. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 22-06-2025 A wiadomo coś jak wygląda sprawa z Dagerstalem? Na zdjęciach się przewinął. Zdrowy? Trenuje z zespołem? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 22-06-2025 Nie trenuje, może w grudniu usiądzie na ławie o ile wcześniej nie rozwiąże kontraktu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Luqu - 23-06-2025 (22-06-2025, 21:52)Gugus napisał(a): A wiadomo coś jak wygląda sprawa z Dagerstalem? Na zdjęciach się przewinął. Zdrowy? Trenuje z zespołem? Chyba w ostatnich rozmowach po sezonie była coś mowa o tym, że dalej nie jest zdrowy i tak naprawdę nie wiadomo kiedy (i czy) będzie zdolny do gry. Na pewno nie jest uwzględniany jako gracz pierwszej drużyny. Nawet jeśliby wyzdrowiał, chłop 2 lata nie grał... |