![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 03-12-2025 (01-12-2025, 22:52)Kefas9494 napisał(a): I o ile Petkov to na 95% farmazon, No nie wiem, czy farmazon. W perspektywie kolejnego sezonu (bo tak to już trzeba rozpatrywać), przy bardzo prawdpodobnym lub możliwym odejściu: - Gurgula i/lub Kozubala, - Aliego i/lub Ismaheela, - Oumy, zakładając - przedłużenie kontraktu z Murawskim, - wykupienie Palmy, - to zakontraktowanie ofensywnego pomocnika rysuje mi się jako jeden z priorytetów transferowych (oprócz - w zależności od tego, kto odejdzie - lewego obrońcy, defensywnego pomocnika i ewentualnie lewonoznego stopera) (03-12-2025, 08:53)Skorpion napisał(a): Nie no to ok. Po prostu nie do końca wierzę w zagranicznych bramkarzy w Lechu. Miki coś potrafił ale Rudko.. Buric, a na pewno Putnocky byli długimi okresami w top 3 bramkarzy ekstraklasy IMO, nie mówiąc już o Turinie. Generalnie od lat mielismy raczej problem na tej pozycji jezeli chodzi o polskich właśnie bramkarzy, Kotor i Gostomski to raczej tylko przebłyski mieli - do Mrozka, niezależnie od jego aktualnej dyspozycji (która moim zdaniem nie jest wcale zła, jak niektórzy twierdzą). RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 03-12-2025 (03-12-2025, 13:48)uncoolben napisał(a):(01-12-2025, 22:52)Kefas9494 napisał(a): I o ile Petkov to na 95% farmazon, Tzn. jakby wykupili Palmę, to jako ofensywny pomocnik może grać i on i Rodriguez i Walemark i Jagiełło ostatecznie. Więc bardziej skrzydłowy jakiś lub grajek w stylu Kozubala czyli bardziej cofnięty. Oczywiście jakby przyszedł na zakładkę (oczywiście zakładam wykupienie równiez Palmy jako priorytet) to spoko, bo wydaje się być solidnym grajcarem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 04-12-2025 Obowiązek do porządny defensywny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-12-2025 Zgadzam się szczególnie, że Ouma to nie piłkarz na nasz klub. Niech idzie gdzieś indziej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 04-12-2025 Ouma swoją postawą wypisuje się z listy osób, które można poważnie traktować jako opcję na dłuższy związek. Każdy mecz, który oglądam z nim w składzie, to oczekiwanie na odjebanie czegoś niewiarygodnego i niewytłumaczalnego. Wczoraj ze 2-3 minuty przed tym, jak został zmieniony, pomyślałem, że on nam dzisiaj załatwi mecz. Dobrze, że Niels myślał podobnie. Nie ta pozycja, żeby stawiać na tego rodzaju gości... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gugus - 04-12-2025 Barański ma iść na wypożyczenie do Tychów, pod skrzydła Piszczka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-12-2025 Tak jak pisałem w temacie meczowym po tym co robi Ouma to teraz on powinien się martwić czy za chwilę go klub nie pożegna. Nie jest wart tych 5 mln może maksymalnie pół miliona dać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 05-12-2025 A my mamy opcję skrócenia wypożyczenia? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 06-12-2025 Nie wiem ale obstawiam, że tak. Skoro Czesi mogą to my także. Musiałby ktoś z info z klubu się wypowiedzieć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 07-12-2025 Filmik z następcą Gurgula: https://youtu.be/8DKdAK40FYQ |