![]() |
|
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224) |
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 16-05-2026 Rodriguez in Ouma out RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Marcin1984 - 16-05-2026 Śmierdzi remisem
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Dyktator - 16-05-2026 Radomiak bez dwóch ważnych zawodników, do tego powinni już raczej wchodzić w tryb wakacyjny, dlatego myślę, że naszym prawdziwym przeciwnikiem w tym meczu będziemy my sami, z wszystkimi naszymi bolączkami i mankamentami jakie widzieliśmy w trakcie trwania tego sezonu, dodatkowo podlane sosem z presji meczu mistrzowskiego. Jeśli je przezwyciężymy to Radomiak powinien być tylko tłem, jeśli nie... to sraczka w ostatnim spotkaniu ze stojącą w 11 na linii bramkowej Wisłą. Martwi obecność Skrzypczaka w obronie, ale to w sumie dobrze wpisuje się w to jak postrzegam ten mecz, bo dla niego to też chyba ostateczny test, czy psychicznie jest w stanie udźwignąć grę w Lechu Poznań, czy jednak lepiej szukać szczęścia gdzie indziej. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Harley - 16-05-2026 Na razie naszym największym przeciwnikiem jest, jak dobrze obstawiałeś, Skrzypczak…. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - galis - 16-05-2026 Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało... Tak jak pisałem przed meczem - zero zwątpienia, nawet przy 0:1 To zupełnie inny mecz niż z Arką - tu decydowała tylko jakość RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 16-05-2026 MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!! GRATULACJE DLA DRUŻYNY TRENERA
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - MichalM - 16-05-2026 Jebane kurwy zaczęły popychać Alliego na trybunach! Mistrz, Mistrz Kolejorz!!! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pawlisko - 16-05-2026 MISTRZ, MISTRZ KOLEJORZ. Radom odczarowany, pora się upić! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Radas87 - 16-05-2026 Nasz Kolejorz To Nasze Życie!!!! Mistrz Mistrz Kolejorz!!! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - marekst - 16-05-2026 MISTRZ!!! MISTRZ!!! KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |