Forum WL
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 16-05-2026

Rodriguez in
Ouma out


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Marcin1984 - 16-05-2026

Śmierdzi remisem Smile


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Dyktator - 16-05-2026

Radomiak bez dwóch ważnych zawodników, do tego powinni już raczej wchodzić w tryb wakacyjny, dlatego myślę, że naszym prawdziwym przeciwnikiem w tym meczu będziemy my sami, z wszystkimi naszymi bolączkami i mankamentami jakie widzieliśmy w trakcie trwania tego sezonu, dodatkowo podlane sosem z presji meczu mistrzowskiego. Jeśli je przezwyciężymy to Radomiak powinien być tylko tłem, jeśli nie... to sraczka w ostatnim spotkaniu ze stojącą w 11 na linii bramkowej Wisłą.
Martwi obecność Skrzypczaka w obronie, ale to w sumie dobrze wpisuje się w to jak postrzegam ten mecz, bo dla niego to też chyba ostateczny test, czy psychicznie jest w stanie udźwignąć grę w Lechu Poznań, czy jednak lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Harley - 16-05-2026

Na razie naszym największym przeciwnikiem jest, jak dobrze obstawiałeś, Skrzypczak….


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - galis - 16-05-2026

Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało...
Tak jak pisałem przed meczem - zero zwątpienia, nawet przy 0:1 To zupełnie inny mecz niż z Arką  - tu decydowała tylko jakość


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 16-05-2026

MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!! GRATULACJE DLA DRUŻYNY TRENERA Smile


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - MichalM - 16-05-2026

Jebane kurwy zaczęły popychać Alliego na trybunach!


Mistrz, Mistrz Kolejorz!!!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pawlisko - 16-05-2026

MISTRZ, MISTRZ KOLEJORZ. Radom odczarowany, pora się upić!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Radas87 - 16-05-2026

Nasz Kolejorz To Nasze Życie!!!! Mistrz Mistrz Kolejorz!!!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - marekst - 16-05-2026

MISTRZ!!! MISTRZ!!! KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!