![]() |
|
Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 (/showthread.php?tid=225) |
RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Skorpion - 24-05-2026 Myślę, że ten mecz nie był wyznacznikiem niczego. Ten pajac w kolorowych włosach z Wisły to powinien opuścić boisko z czerwoną. No i bramka Palmy! Cudo mam nadzieje, że jutro sfinalizują ten transfer. Pytanie Lechia chciała za Bobcka 10 milionów czy tam nie wiadomo ile. Wyjechali z ligi może warto usiąść do rozmów i 2-3 dać. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - SpokoLoko - 24-05-2026 Nie wiem, w którym wątku pytać więc pytam tu - czy po koronacji piłkarze mieli rundę z pucharem dookoła murawy? Pod Kotłem byli długo, ale czy chociaż przeszli się po innych trybunach? RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Bartas98 - 24-05-2026 W tym roku nie obeszli reszty trybun chyba tylko Skrzypczak zrobił rundkę reszta zawinęła się od szatni RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - SpokoLoko - 24-05-2026 Szkoda, wiara z innych trybun czekała na nich. Pytam bo moi znajomi z dzieciakami też byli w grupie czekających. Dosyć długo byli przy murawie i się nie doczekali. Nie winię piłkarzy (chociaż jak piszesz Skrzypa się zreflektował), bo była euforia, nikt im tego nie powiedział. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 24-05-2026 (24-05-2026, 12:59)Skorpion napisał(a): Myślę, że ten mecz nie był wyznacznikiem niczego. Ten pajac w kolorowych włosach z Wisły to powinien opuścić boisko z czerwoną. No i bramka Palmy! Cudo mam nadzieje, że jutro sfinalizują ten transfer. Pytanie Lechia chciała za Bobcka 10 milionów czy tam nie wiadomo ile. Wyjechali z ligi może warto usiąść do rozmów i 2-3 dać. Czasem nie rozumiem Twoich wniosków. Ale ok. Ten mecz był właśnie wyznacznikiem wszystkiego i świetnym drogowskazem do dalszej pracy i wyciągania wniosków. Właśnie teraz a nie jak już będzie awantura bo zaczniemy grać poważne mecze. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - marekst - 24-05-2026 (23-05-2026, 22:17)Mosina napisał(a): fajne przyśpiewki dla piłkarzy. Brawo za pomysłowość - najlepsza dla Aliego i Palmy! W końcu coś innego niż "imię nazwisko klask klask" i to chyba najlepsze było z wczorajszego meczu. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Skorpion - 24-05-2026 Ale oni już mogli w końcu odpuścić. Takie miałem wrażenie. Wiadomo, że każdy by chciał 5:0 ale cóż było co było. Ważne, że jest mistrz! RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 24-05-2026 No właśnie mogliby odpuścić i wygrać na swoim stadionie. Zero stresu. Ostatni mecz. 41 tys na trybunach. Co z tego że był o nic. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Róża - 24-05-2026 Ale zwycięstwo przecież było blisko, nieuznana bramka na 3:1 nie świadczy o tym, że nie chcieli wygrać. U nas po porostu defensywne sfg leżą i kwiczą. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 24-05-2026 Nie mówię że nie chcieli. Był też karny więc do takie gdybanie trochę. Wisła miała na naszym stadionie xG ponad 3. My tylko 1,2. Wielkie szanse 2:6. To jak łatwo stwarzali sobie sytuacje to był koszmar. Drużyna która ledwo strzeliła w całym sezonie 34 bramki. Ale ok - jest po sezonie tylko że z takim graniem u siebie nic nie ugramy więcej w Europie. Mam nadzieję że Niels to rozpracowuje. Teraz. Od jutra
|