![]() |
|
Funkcjonowanie forum - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Sprawy techniczne (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Sprawy techniczne Forum (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=19) +--- Wątek: Funkcjonowanie forum (/showthread.php?tid=78) |
RE: Funkcjonowanie forum - Pawlisko - 19-05-2026 Złote, mistrzowskie forum musi być eleganckie ![]() Oczywiście jeśli zauważycie, że coś jeszcze można by dopracować to piszcie tutaj. Próbowałem podziałać także w temacie pokazywania nieprzeczytanych postów, których nie ma, ale te podstawowe sposoby, które powinny pomóc nie zadziałały, bo przynajmniej u mnie cały czas się to dzieje. Nie jest to na szczęście bardzo uciążliwe, ale warto byłoby naprawić, więc będę jeszcze próbował przy czasie. RE: Funkcjonowanie forum - rojber - 19-05-2026 Ja się jeszcze zastanawiam nad tym czy nie powinna pokazywać się większa liczba postów na jednej stronie. Na starym forum wydaje mi się, że trzeba było trochę poskrolować aby przejść do kolejnej strony. Tutaj dosyć szybko trzeba przerzucać na następną. Nie wiem jakie odczucia mają inni w tej materii. RE: Funkcjonowanie forum - Kefas9494 - 19-05-2026 (19-05-2026, 12:04)rojber napisał(a): Ja się jeszcze zastanawiam nad tym czy nie powinna pokazywać się większa liczba postów na jednej stronie. Na starym forum wydaje mi się, że trzeba było trochę poskrolować aby przejść do kolejnej strony. Tutaj dosyć szybko trzeba przerzucać na następną. Nie wiem jakie odczucia mają inni w tej materii. Tak, lepiej jak byłoby więcej postów RE: Funkcjonowanie forum - spotlite - 19-05-2026 To się da samemu ustawić na własnym koncie - wchodzisz w panel użytkownika, edytuj opcje i w sekcji "Opcje wyświetlania wątków" można rozwinąć Ilość postów na stronę - max 50 na stronę można ustawić. RE: Funkcjonowanie forum - rojber - 19-05-2026 Dzięki za info, zmieniłem u siebie
RE: Funkcjonowanie forum - Janiko - 25-05-2026 Chyba jest mały problem z wiadomościami,nie da się pomniejszyć jakby całej strony. Tylko jak się pisze to się tak jakby przesuwa cała strona. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem Edit: Na telefonie przełączyłem na "widok na komputerze" i jest git RE: Funkcjonowanie forum - spotlite - 17-06-2026 Prośba o odpięcie większości wątków z podforum "Kibice" - wiszą tam jeszcze wyjazdy z lata i jesieni 2025 i wymuszają zbędne scrollowanie na telefonie. |