![]() |
|
QUO Vadis NF? - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103) |
RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 10-05-2026 Pokaż mi post w którym nawołuje do zwolnienia Neilsa dwie kolejki przed końcem. Znajdziesz kasuje konto na tym forum wcześniej przepraszając wszystkich. Nie znajdziesz nazywam cię ,,frajerem" to jak stoi zakładzik? RE: QUO Vadis NF? - rojber - 10-05-2026 Nie pozwolę Ci usunąć konta, forum bez Ciebie byłoby jakieś takie tego, no smutne… i piszę całkiem poważnie ;D RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 10-05-2026 Też się nie zgadzam (chociaz ch mam do powiedzenia). Już wystarczy że Groma ktoś usunął
RE: QUO Vadis NF? - Zabal - 10-05-2026 A Groma tu nie ma? RE: QUO Vadis NF? - rojber - 11-05-2026 Ponoć jest... ;D RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 11-05-2026 W snach niektórych użytkowników Widzę, że koledze zmiękła rura. No cóż. Tradycyjnie
RE: QUO Vadis NF? - secret - 12-05-2026 Włodarczyk podaje że strony mają już dogadane porozumienie i obecnie dopracowują specjalne klauzule, które mają zabezpieczyć interesy obu stron. Chodzi o możliwość odejścia Frederiksena w przypadku oferty pracy w ligach TOP 5 lub reprezentacji Danii. Lech z kolei chce mieć też kontrolę nad sytuacją - zabezpieczyć się odpowiednimi terminami (okienkami czasowymi), gdyby pojawiła się taka opcja. RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 12-05-2026 czekałem na to - uff, super! RE: QUO Vadis NF? - Kefas9494 - 12-05-2026 Wodzu, prowadź! RE: QUO Vadis NF? - Róża - 12-05-2026 W Kownie już byliśmy. |