Forum WL
QUO Vadis NF? - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103)



RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 10-05-2026

Pokaż mi post w którym nawołuje do zwolnienia Neilsa dwie kolejki przed końcem. Znajdziesz kasuje konto na tym forum wcześniej przepraszając wszystkich. Nie znajdziesz nazywam cię ,,frajerem" to jak stoi zakładzik?


RE: QUO Vadis NF? - rojber - 10-05-2026

Nie pozwolę Ci usunąć konta, forum bez Ciebie byłoby jakieś takie tego, no smutne… i piszę całkiem poważnie ;D


RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 10-05-2026

Też się nie zgadzam (chociaz ch mam do powiedzenia). Już wystarczy że Groma ktoś usunął Smile


RE: QUO Vadis NF? - Zabal - 10-05-2026

A Groma tu nie ma?


RE: QUO Vadis NF? - rojber - 11-05-2026

Ponoć jest... ;D


RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 11-05-2026

W snach niektórych użytkowników Smile Widzę, że koledze zmiękła rura. No cóż. Tradycyjnie


RE: QUO Vadis NF? - secret - 12-05-2026

Włodarczyk podaje że strony mają już dogadane porozumienie i obecnie dopracowują specjalne klauzule, które mają zabezpieczyć interesy obu stron. Chodzi o możliwość odejścia Frederiksena w przypadku oferty pracy w ligach TOP 5 lub reprezentacji Danii. Lech z kolei chce mieć też kontrolę nad sytuacją - zabezpieczyć się odpowiednimi terminami (okienkami czasowymi), gdyby pojawiła się taka opcja.


RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 12-05-2026

czekałem na to - uff, super!


RE: QUO Vadis NF? - Kefas9494 - 12-05-2026

Wodzu, prowadź!


RE: QUO Vadis NF? - Róża - 12-05-2026

W Kownie już byliśmy.