![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 09-02-2026 (08-02-2026, 23:18)Mosina napisał(a): Skrzypa jest nasz i jeszcze się ogarnie. Zresztą nie chciał iść do Widzewa Wiadomo, że nasz. Ale wydaje mi się, że ten fakt go przytlacza. Oby tak było i oby się ogarnął. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 09-02-2026 Skrzypczaka przytłacza głównie sposób w jaki rozpoczynamy grę od bramki. Jakieś 90% błędów wynika właśnie z tego, że dostał piłkę od Mrozka i musiał sobie poradzić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 09-02-2026 Jest jakieś światełko w tunelu. Jak gra z Mońką w parze to dramatu nie ma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 09-02-2026 Gdzieś mi mignęło, że -chyba - Rzasa mówił, że mimo upływu terminu rejestracji piłkarzy do pucharów wciąż rozglądają się za defensywnym pomocnikiem. A może - że wciąż nie wykluczają transferów w tym okienku (a DM sobie dołozyłem) RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 09-02-2026 A to nie był Henszel? Wczoraj czytałem jego wypowiedź. Bardziej odebrałem to w sposób zrzucający odpowiedzialność na NF, dotyczy to Oumy. "Zobaczymy co trener zrobi z Oumą, powiedział, że każdy zasługuje na drugą szansę" oraz, że czekają na Murawskiego RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 09-02-2026 (09-02-2026, 09:14)Antonio napisał(a): Skrzypczaka przytłacza głównie sposób w jaki rozpoczynamy grę od bramki. Jakieś 90% błędów wynika właśnie z tego, że dostał piłkę od Mrozka i musiał sobie poradzić. Ale też dość często po prostu nie ma komu podać, tak zupełnie obiektywnie. Przeciwnicy w pressie już się nauczyli, że zejdzie Kozubal i go ładnie odcinają, więc zostaje podanie do boku, głownie do wybiegającego zbytnio Pereiry. Oczywiście, zdarzają się też Mateuszowi podania do przeciwnika, ale wynika to z powyższego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 09-02-2026 (09-02-2026, 13:11)Sultan napisał(a):(09-02-2026, 09:14)Antonio napisał(a): Skrzypczaka przytłacza głównie sposób w jaki rozpoczynamy grę od bramki. Jakieś 90% błędów wynika właśnie z tego, że dostał piłkę od Mrozka i musiał sobie poradzić. Dokładnie. Ale wgl też wydaje mi się, że kontrskuteczne jest granie od bramki w taki sposób, że Mrozek stawia piłkę na linii, nasi zawodnicy ustawiają się wzdłuż linii, ale to zajmuje tyle czasu, że przeciwnicy dokładnie ustawiają pressing i tylko jest podanie od Mrozka (niezależnie od kogo) i tamci sprintem gnają na naszego zawodnika. Jak już chcą zaczynać od bramki, to wg mnie trzeba to robić po prostu szybko. Zanim tamci zdążą się ustawić. A jak się nie udaje to, to po prostu długie zagranie od razu i tyle. A z czasem, jak z przodu zacznie lepiej kleić się gra, przy lepszych murawach na wiosnę to i tak przy tej jakości będziemy dominować. A na ten moment gra taka jak z Górnikiem czy Piastem, zakładając, że skuteczność będzie lepsza, jest najlepszym rozwiązaniem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 10-02-2026 (09-02-2026, 12:52)MichalM napisał(a): A to nie był Henszel? Wczoraj czytałem jego wypowiedź. Bardziej odebrałem to w sposób zrzucający odpowiedzialność na NF, dotyczy to Oumy. "Zobaczymy co trener zrobi z Oumą, powiedział, że każdy zasługuje na drugą szansę" oraz, że czekają na Murawskiego Jeśli ten śmieszny człowiek tak faktycznie powiedział, daje pretekst w przyszłości do tolerowania patologii ze strony piłkarzy wobec ich pracodawcy. Niebezpieczny precedens, zwłaszcza, że grajki na pewno śledzą wszystkie wypowiedzi z klubu na ich temat. Przecież Ouma już szansę dostał i drugi raz też se nie przyleciał na czas. Kontrowersyjnych i bez kręgosłupa mamy tych ludzi od mediów w klubie. Wpierw jeden przymyka oko na bluzę Tjelmelanda, teraz drugi chce tolerować spóźnialstwo. Lepiej już naprawdę nie odnieść się do tematu, rzucić coś w stylu że mamy profesjonalny sztab i rozwiążemy to we własnym gronie, by uciąć temat, niż płodzić takie babole. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 10-02-2026 Strzelisty, tu jest cały cytat "Maciej Henszel dla Meczyki.pl o transferach do Lecha: ?️ Działamy w tym temacie. Nic więcej nie powiem - czasami lepiej się wstrzymać, bo są sytuacje, że piłkarz jest już pewny na 90%, a potem na ostatniej prostej transfer się wysypuje. Latem do Poznania przyjechał napastnik, mogliśmy już ten transfer zapowiadać, a piłkarz po kilku dniach poinformował, że nie przychodzi. - Nie mam informacji, by coś się miało dziać w najbliższych godzinach. Czy coś się wydarzy do końca okna, jeśli chodzi o pozycję nr 6? Nie wiem. Na pewno czekamy na Radka Murawskiego. Zobaczymy też, jaki plan będzie miał Niels Frederiksen na Timothy'ego Oumę. W czwartek trener mówił, że każdy zasługuje na drugą szansę. Zobaczymy, czy z niej skorzysta." RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 11-02-2026 Palmie może przydałby się jakiś krajan. Nie wiem jak gra przykładowy Joseph Rosales, ale jeśli spełniałby oczekiwania sportowe, mogłaby to być opcja po odejściu Gurgula. Jeszcze raz - nazwisko z czapy, nigdy go nie widziałem w meczu. Chodzi o jeszcze lepsze zaaklimatyzowanie Palmy na poznańskiej ziemi. |