Forum WL
QUO Vadis NF? - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103)



RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 12-05-2026

Zajebiście. Zimny, jedziemy dalej. Będziesz Legendą przez duże Ly.


RE: QUO Vadis NF? - rojber - 12-05-2026

Tylko, żeby nie skończył jak Vanna Ly... ;D


RE: QUO Vadis NF? - Kefas9494 - 14-05-2026

Niels na konferencji uciął spekulacje i powiedział, że decyzje podejmie po sezonie i na ten moment:
- ma bardzo dobrą ofertę z Lecha ALE
- ma również na stole inne opcje.

W mojej ocenie - jak będzie mistrzostwo to zostanie. Jak przejebią jakimś cudem to odejdzie.


RE: QUO Vadis NF? - Zabal - 14-05-2026

Ostatecznie jest to bardzo profesjonalne. Sezon trwa a my już dzielimy skórę na niedźwiedziu. Zostały dwa mecze i trzeba się na nich w pełni skoncentrować. Taka postawa mi się bardzo podoba.


RE: QUO Vadis NF? - rojber - 14-05-2026

Niby tak ale w mojej ocenie nawet jak byśmy zajęli jakimś cudem drugie miejsce to i tak NF powinien zostać. Wole Duńczyka niż jakiegoś Skorże.


RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 14-05-2026

Nie ma co się oszukiwać. Frederiksen to ciekawa opcja dla wielu klubów ze średniej półki a i dla samego Nielsa Belgia czy Holandia mogą być lepszą trampoliną do Anglii niż Lech. Teraz nikt trenerów nie zwolni, mogą być jakieś sygnały, zapytania więc czeka.


RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 14-05-2026

Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.


RE: QUO Vadis NF? - rojber - 14-05-2026

Dokładnie, o wysokość wynagrodzenia w Lechu też chyba martwić się nie musi.


RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 14-05-2026

(14-05-2026, 12:50)strzelisty jupiter napisał(a): Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.

No ale z ligi belgijskiej, szwajcarskiej czy holenderskiej można trafić do ligi TOP 5 nawet prowadząc średniaka czy przeciętniaka. Z trenerów pracujących w Polsce pójść do TOP 5 udało się tylko Runjaiciowi z kolei jak ci się powiodło w FC Zurich, Young Boys czy Sturmie Graz to masz szansę zakotwiczyć w Bundeslidze.


RE: QUO Vadis NF? - Kefas9494 - 14-05-2026

(14-05-2026, 13:35)Antonio napisał(a):
(14-05-2026, 12:50)strzelisty jupiter napisał(a): Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.

No ale z ligi belgijskiej, szwajcarskiej czy holenderskiej można trafić do ligi TOP 5 nawet prowadząc średniaka czy przeciętniaka. Z trenerów pracujących w Polsce pójść do TOP 5 udało się tylko Runjaiciowi z kolei jak ci się powiodło w FC Zurich, Young Boys czy Sturmie Graz to masz szansę zakotwiczyć w Bundeslidze.

Nie no, nie wierzę, że pójdzie do przysłowiowego Sturmu. Przecież do takiego Sturmu Graz to można trafić bezpośrednio z Danii. Plus on prowadził z sukcesami coś lepszego jak Young Boys czy FC Zurich, czyli Broendby. Także jak ma już jakąś interesującą ofertę, to jak dla mnie jest to oferta z Top 5, względnie z czołówki Belgii/Holandii lub za jakąś grubą kasę egzotyka (bo reprezentacja Danii na razie zajęta). 

A nie z jakichś przeciętniaków z Austrii czy Szwajcarii. Przecież to byłoby legitnie cofnięcie się w jego trenerskiej karierze o jakieś 10 lat. Big Grin