![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 11-02-2026 Skąd żeś wytrzasnął to nazwisko? Dopiero co przyszedł w grudniu do Austin za ponad bańkę i chcą go sprzedać? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 11-02-2026 W przypadku Oumy to będzie szansa nr któraś tam. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 12-02-2026 Jest i transfer. Wojciech Szymczak został zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy. 17letni napastnik RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 12-02-2026 Kolejny tylko młodszy?
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 12-02-2026 Staszewski, który przeważnie miał w miarę dobre informacje z klubu, napisał że Lech nie prowadzi żadnych rozmów z piłkarzami na pozycję „6”. „Bo jest Gisli (mój Boże), Murawski wraca (rok bez gry!) i Ouma (bez komentarza). Pomijam dogranie tego sezonu, ale to oznacza wielką rewolucję kadrową latem. Kompromitacja RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-02-2026 No tak bo sprowadzenie piłkarza na pozycję numer 6 to wielka rewolucja kadrowa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 12-02-2026 Następca Murawskiego będzie zgrywał się z następcą Kozubala pod nowym sztabem. Normalna ewolucja. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-02-2026 Kozubal odchodzi latem? Ten nowy trener i sztab też już pewne? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-02-2026 (12-02-2026, 20:54)Sultan napisał(a): Następca Murawskiego będzie zgrywał się z następcą Kozubala pod nowym sztabem. Nie. Nastepca Murawskiego będzie się zgrywał z Jagiełło/Rodriguezem/Thordarsonem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 12-02-2026 Z Thordarssonem to w sumie jak z nowym, nie? A następca Antka? @strzelisty - wiadomo że nie pewne. Tak jak i nie jest pewne obecnie czy będziemy grali w eliminacjach pucharów - z tej perspektywy rzeczywiście można zrozumieć brak ruchów kadrowych w obecnym oknie. A tak bez ironii - dla mnie to okno to porażka. Rezerwowy bramkarz wypożyczony na 5 miesięcy. |