![]() |
|
QUO Vadis NF? - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103) |
RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 14-05-2026 W tym sezonie średniakiem belgijskim jest Genk a holenderskim Ajax i Alkmaar i te ekipy mam na myśli. RE: QUO Vadis NF? - uncoolben - 14-05-2026 NF: "Mogę być z wami szczery, żebyście nie pisali różnych głupot — dostałem od klubu ofertę. Bardzo dobrą i chciałbym ją rozważyć. Ale muszę też powiedzieć, że mam inne możliwości. Muszę je również wziąć pod uwagę i podejmę decyzję po sezonie." - za M. Dyśko i paroma innymi źródłami. Trochę to stoi w sprzecznośic z jego własnymi słowami o tym, ze warto by było dopiąć temat jak najszybciej. Mam przeczucie, że mogła mu wjechać jakaś niezła oferta od konkurencji. RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 14-05-2026 no to dopiął, ze swojej perspektywy - dostał dobrą ofertę. a teraz się zastanowi i podejmie ostateczną decyzję ColdPlay
RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 14-05-2026 Tak na chłopski, jakby miał na stole dobrą, satysfakcjonującą go ofertę, już teraz powiedziałby wprost, że krótka piłka i po sezonie odchodzę. Wtedy dałby gabinetom jasny sygnał, że mają szukać zastępstwa JUŻ. Nie czaję. Chciałbym Frederiksena na kolejny sezon, ale na miejscu Rutkowskiego i tak intensywnie rozglądałbym się za następcą. Mam nadzieję że to robi. Bo Duńczyk trochę sobie pogrywa. Dopuszczam tylko w sytuacji, jeśli jest to element negocjacji lepszych warunków dla siebie, bo wiadomo jaką popelina-ofertę współpracy potrafi złożyć Rutek. RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 14-05-2026 A ja to odbieram tak że teraz Niels ma do zagrania następny mecz. A potem kolejny. A później będzie podejmował decyzje bo nie chce się skupiać na niczym innym. Tyle. I profi RE: QUO Vadis NF? - Róża - 14-05-2026 Tylko po co pierwsze transfery pod Nielsa? W sensie Golizadeh, wykup Palmy, ploty o Oumie czy teksty, że Moutinho nigdzie się nie wybiera. RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 14-05-2026 jakie ploty o Oumie? jakieś żarty? RE: QUO Vadis NF? - Bartas98 - 14-05-2026 Czeka aż na 100% zdobędziemy mistrza inaczej pewnie nie podpisze tak na moje RE: QUO Vadis NF? - Kefas9494 - 14-05-2026 Według mnie Niels .... zachowuje się jak w stu procentach fachowiec. Jest sezon do dogrania. Mecze same się nie wygrają, a mistrz NIE JEST jeszcze pewny. Więc słusznie gada. Dokończmy sezon, mam od was ofertę, ona jest dobra, ale podejmę decyzje po zakończeniu sezonu. I tyle. RE: QUO Vadis NF? - galis - 14-05-2026 Starając się być obiektywnym to Nielsa jest w stanie zatrzymać tylko realna perspektywa LM, w przeciwnym razie czas na skok szczebel lub dwa wyżej. Po obronie Majstra i w sumie udanej przygodzie w Europie ofert mu nie zabraknie. Natomiast by LM mogła się wydarzyć musi się zadziać kilka rzeczy oprócz Mistrzostwa - możliwość rozstawienia aż do Q4 i porządne transfery. Upatruję w tym szansę - to zimny Bankier który będzie oczekiwał od Rutkowskiego konkretów na tu i teraz a nie pierdololo i czekanie na last minute. |