![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-02-2026 (12-02-2026, 21:44)Sultan napisał(a): Z Thordarssonem to w sumie jak z nowym, nie? Jeśli to ten bramkarz sprawił, że Mrozek zaczął grać jak wcześniej dobry transfer. Niemniej, oczywiście szósteczka/ósemeczka w perspektywie za Antka i teraz do rywalizacji powinna być już z miesiąc temu zakontraktowana. No ale jest jak jest. Niech tam Radzio się kuruje i wraca czym prędzej, żebyśmy nie musieli oglądać naszej czarnej perły prosto z Pragi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 13-02-2026 (12-02-2026, 21:44)Sultan napisał(a): Z Thordarssonem to w sumie jak z nowym, nie? Przed synem Thordara jest jeszcze dwóch w kolejce do grania więc będzie to ekstremalna sytuacja gdzie w środku pola zagra dwóch nowych. No ale bawmy się dalej. Jeśli dwóch z 5 piłkarzy środka pola to rewolucja kadrowa to jak nazwać 3 nowych piłkarzy grających bezpośrednio za Ishakiem? Nowa kadra? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 13-02-2026 A środek pola nie gra za Ishakiem? Swoją drogą - dobrze nam poszły eliminacje i jesień z tą "nową kadrą"? Trochę nie wiem, do czego zmierzasz. Ja do tego, że brak zakontraktowania dobrego, defensywnego pomocnika to jest wielki błąd. Raz, że jest potrzeba na tu i teraz, dwa, że latem i tak ta potrzeba będzie. Tylko już najprawdopodobniej nie tylko defensywnego, ale "8" też. Moim zdaniem wydarzyło się to, co z napastnikiem latem. Polecieliśmy w dół listy scoutingowej w trybie ekspresowym, zresztą da się to wyczytać z tych nielicznych wypowiedzi jak przytaczanego Henszela. Tylko tak można tłumaczyć przywracanie Oumy (fajny autorytet sztabu zatem, gość potruchtał zimą "za karę" we Wronkach, a teraz druga szansa) i liczenie na powrót po rocznej przerwie Murawskiego. Radek jest bliski powrotu, choć wiadomo, co taka przerwa robi z czuciem piłki i meczu. Ogarnie się za kilka tygodni - trochę późno. A od lata budujemy! RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 13-02-2026 Na razie Niels próbuje łatać środek pomocy Rodriguezem, licząc, że Wålemark się nie rozsypie i dogra sezon na kierownicy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 13-02-2026 To może akurat wyjść obydwóm i całej drużynie na dobre, chociaż to nie jest wytłumaczenie dla brak rasowej 6-ki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-02-2026 Palma pytany o to czy zostanie w Lechu powiedział: " Czy zostanę w Lechu? Mam taką nadzieję, ale to nie tylko moja decyzja. Robię swoje z dnia na dzień i tego się trzymam. Mam nadzieję, że zostanę w tym wielkim klubie, chociaż nie wszystko zależy ode mnie." Oby poprawił swoją formę i oby został z nami. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-02-2026 Zawodnikiem jest kozackim ale.. nie za takie siano z tym co prezentuje od 10 meczy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 16-02-2026 Wiadomo, za Nielsa jakiegoś Brosza, za Palmę nie wiem, może Kapustka, będzie chulac jak dzikie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-02-2026 Za NF chcą Siemieńca.. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 16-02-2026 mogą sobie chcieć, Wiedzew też chce... |