Forum WL
QUO Vadis NF? - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103)



RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 16-05-2026

Sir Niels Frederiksen


RE: QUO Vadis NF? - Zabal - 16-05-2026

(16-05-2026, 22:13)strzelisty jupiter napisał(a): Sir Niels Frederiksen

Lubię to!


RE: QUO Vadis NF? - marekst - 16-05-2026

kurwa ultrasi naprawde, zrobcie oprawe z tym napisem!
az się kurwa prosi!!!!


RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 16-05-2026

No i teraz już wszystko jasne Smile
Można ocenić. Dojebany typ!! Przedłużyć na dwa lata co najmniej! No i dobrych asystentów dobrać!
Dziękujemy trenerze!!


RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 16-05-2026

Warto zachowywać spokój w piłce prawda?


RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 16-05-2026

Zasadniczo nic się nie zmieniło przez tydzień czy pięć Wink


RE: QUO Vadis NF? - MichalM - 16-05-2026

Dajcie Jemu spokój! Chociaż dzisiaj... Choć podsumowanie miało nastąpić po ostatnim meczu sezonu Wink


RE: QUO Vadis NF? - Lewik - 16-05-2026

Ja tam bym go zwolnił...

Niesamowite jak niektórzy są krótkowzroczność. Ja poproszę oprawę jak Nielsa ładuje węgiel do kotła lokomotywy, bo to właśnie zrobił po cherlawym Rumaku.


RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 17-05-2026

Fajnie, że Rutkowski się uczy na swoich błędach i nie zrobił z Frederiksenem tego samego co z Bromem, wytrzymał ciśnienie i Duńczyk dostał szansę przejść do historii Lecha.


RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 17-05-2026

Nie no, gdzie Brom, szanujmy się.