![]() |
|
QUO Vadis NF? - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103) |
RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 16-05-2026 Sir Niels Frederiksen RE: QUO Vadis NF? - Zabal - 16-05-2026 (16-05-2026, 22:13)strzelisty jupiter napisał(a): Sir Niels Frederiksen Lubię to! RE: QUO Vadis NF? - marekst - 16-05-2026 kurwa ultrasi naprawde, zrobcie oprawe z tym napisem! az się kurwa prosi!!!! RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 16-05-2026 No i teraz już wszystko jasne ![]() Można ocenić. Dojebany typ!! Przedłużyć na dwa lata co najmniej! No i dobrych asystentów dobrać! Dziękujemy trenerze!! RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 16-05-2026 Warto zachowywać spokój w piłce prawda? RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 16-05-2026 Zasadniczo nic się nie zmieniło przez tydzień czy pięć
RE: QUO Vadis NF? - MichalM - 16-05-2026 Dajcie Jemu spokój! Chociaż dzisiaj... Choć podsumowanie miało nastąpić po ostatnim meczu sezonu
RE: QUO Vadis NF? - Lewik - 16-05-2026 Ja tam bym go zwolnił... Niesamowite jak niektórzy są krótkowzroczność. Ja poproszę oprawę jak Nielsa ładuje węgiel do kotła lokomotywy, bo to właśnie zrobił po cherlawym Rumaku. RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 17-05-2026 Fajnie, że Rutkowski się uczy na swoich błędach i nie zrobił z Frederiksenem tego samego co z Bromem, wytrzymał ciśnienie i Duńczyk dostał szansę przejść do historii Lecha. RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 17-05-2026 Nie no, gdzie Brom, szanujmy się. |