![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-02-2026 Odnosząc się tylko do ostatniego akapitu - obrona tytułu i wilczy bilet dla trenera to byłby śmiech przez łzy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 16-02-2026 To by było mocne, wyjebać gościa, który w dwa sezony zdobył 2 MP ![]() Oczywiście Sultan w wielu kwestiach masz rację. Jest kilka tych kamyczków, które można by wrzucić do Nielsowego ogródka. Pytanie tylko, czy w ogóle istnieje na świecie idealny trener? Czy jednak głównym wyznacznikiem tego czy przedłużamy z gościem umowę czy nie są trofea? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 16-02-2026 Nie wyjebać, tylko nie podpisać nowego kontraktu. Dodatkowo - obie strony muszą chcieć. Na dziś jedna jest lekko na nie (klub), druga o tym nie myśli, tylko chce dokończyć sezon i wtedy zdecydować. Gdybym mógł decydować, to przy obronie MP bym Nielsowi zaproponował nowy, roczny kontrakt. Asystenci i tak będą nowi, przydałby się taki, co to przewidzi, że po czerwcowym obozie najlepiej byłoby mieć peak formy w wakacje... RE: Pogłoski transferowe 2026 - kanar1986 - 16-02-2026 Wiem, że to nie ten temat. Ale proszę szanowne grono ekspertów o odpowiedzenie mi na pytanie kogo Niels rozwinął jako zawodnika w tym klubie? Tylko proszę wyłączyć z tego Mońkę, którego kisił na łąwce i to, że dostał szanse którą wykorzystał to tylko i wyłącznie przez plagę kontuzji, która jak czytam wyżej nie jest winą trenera/ sztabu? No tak sztab za nic nie odpowiada. W ogóle po co Oni są? XD RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 16-02-2026 Znasz Gurgula? Mrozka? Ishak zeszły sezon miał najlepszy w karierze a ten jest jeszcze lepszy. Był taki gość jsk Sousa który kopał się po czole za wyjątkiem zeszłego sezonu. Murawski też w zeszłum sezonie osiągnął swój top w Lechu. Reszta to byli głównie piłkarze sprowadzeni razem z trenerem więc cholera wie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 16-02-2026 To wcale nie są takie oczywiste sprawy. Po pierwsze bramkarza bym wyłączył z tych rozważań - o Mrozka dba Dominik Kubiak, wcześniej byli inni, z Maciejem Palczewskim na czele. Co do Gurgula się zgodzę. Co do Ishaka i Murawskiego nie do końca. Szwed miał najlepszy sezon bo był zdrowy. Murawski był zawsze wiodącą, a mocno niedocenianą postacią. Jego wartość wielu doceniło jak wypadł - że taki grajek jest niezbędny przy naszej organizacji gry. Kozubala budujemy systematycznie, przy czym przez niewłaściwą politykę transferową (6) trochę moim zdaniem idzie to w złym kierunku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-02-2026 W sumie to najważniejsze, by wyuczył całego wachlarza rozwiązań taktycznych, zgrał chłopaków, a nie tyle co rozwijał poszczególnych piłkarzy. Kun u Papszuna w Rakowie był kozakiem, teraz też zaczyna być częściej wystawiany, a u Iordanescu czy innych magików trenerki rzadko kiedy wąchał murawę. Zresztą Papszun w Rakowie stworzył zespół z zawodników uznawanych przez ekspertów za odpady, typu Wdowiak, Cebula. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 16-02-2026 Rozwój poszczególnych piłkarzy, szczególnie młodych, to ważna część modelu biznesowego Lecha. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 16-02-2026 Gumny Ali w rozwój obronie Sousa na 8 Ishak też gra inaczej. To nie tylko zdrowie Gurgul Fiabemą Pozostałych nie wpisuje nie dlatego że źle graja (Patrik) mówię tylko o samym rozwoju lub aż i tylko, wymysleniu systemu gdzie piłkarz umie się odnaleźć RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 17-02-2026 Najlepszy okres Nielsa to pierwsza runda, druga już gorsza ale zakończona MP, trzecia runda najsłabsza ale z grą w pucharach. Jak na razie to jest zjazd... Kluczowe pytania to: czy kontuzje wynikają źle planowanego treningu, czy tak dużą rolę (jak to się czyta w mediach) odgrywa Sindre. |