![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Luqu - 21-10-2025 (21-10-2025, 10:21)Kefas9494 napisał(a):(20-10-2025, 19:11)Skorpion napisał(a): Z tym nowym trenerem to bym nie był taki pewny. Pewnie dopiero po wtopie z Pogonią pożegnali by Rumuna który dziś już zapowiedział, że odejdzie dla dobra drużyny W programie meczyków Poznań vs. warszawa wspomnieli, że od 3 kadencji trenerskich w legii jest taki zwyczaj, że drugi dzień po meczu jest wolny i tak było od zawsze w rozpisce. Więc wygląda to na wymysły dziennikarzy. Obstawiam, że jak czwartkowy mecz pójdzie bardzo nie po ich myśli, to przed weekendem będzie trener tymczasowy. Czy to dobrze, nie wiem szczerze mówiąc... RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 21-10-2025 Źle. Skoro grajki kopią na zwolnienie, my go wytegujmy z ławki trenerskiej. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 21-10-2025 Nowy temat quo vadis szmato? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 21-10-2025 Takie dywagacje o tym przeciwniku
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 21-10-2025 To do wątku ekstraklasa Porzygać się można od programów na ten temat wszędzie. Conajmniej jakby chodziło o selekcjonera Polski RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 22-10-2025 Dla zmiany smaku. Policja ze Słupska nie zgadza się na przyjazd kiboli Kolejorza na mecz z Gryfem. Chodzi o trochę ponad 100 osób, nie dadzą rady. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 22-10-2025 To jeszcze dla dodania smaku, w Słupsku mają szkołę policyjną i nie są w stanie ogarnąć RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 22-10-2025 I świętej pamięci Przemka Czaję na sumieniu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-10-2025 Bardziej interesuje mnie co oznacza w ich oświadczeniu zdanie o treści ,,że kibice z Poznania nie wjadą do Słupska" to co każdego na PO albo PZ będą zatrzymywali na wjeździe
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 22-10-2025 I na PY |