![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 23-02-2026 Co nie zmienia faktu, że Rutkowski wykupuje go załóżmy za trzy bańki na koniec sezonu, dostając w sierpniu ofertę z innego klubu na poziomie czterech, puszcza Palmę bez mrugnięcia okiem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 23-02-2026 (23-02-2026, 18:41)Mosina napisał(a): dziś Borek rzucił w KS to info, że rzekomo Ali mówi że nie będzie przedłużał mieszkania bo chce wracać do domu. Może prawda - może nie, Borek często pierdoli. Pisałem już jakiś czas temu - a raczej pytałem - czy jestescie pewni, że Ali chce tu zostać i przedłużyć? Wielu, w tym ja, by chciało, ale z tego co wiem - nie bardzo. I dywagacje o sytuacji w Iranie nic tu nie zmienia, bo ofert z Turcji czy Emiratów nie brakuje. A o przebudowie składu pisałem przy dywagacjach o braku transferu DP, ale co ja tam wiem
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-02-2026 (23-02-2026, 20:50)strzelisty jupiter napisał(a): Co nie zmienia faktu, że Rutkowski wykupuje go załóżmy za trzy bańki na koniec sezonu, dostając w sierpniu ofertę z innego klubu na poziomie czterech, puszcza Palmę bez mrugnięcia okiem. Przy założeniu sprzedaży Mrozka, Kozubala i Gurgula sprzedaje Palmę z zarobkiem banki euro mając w perspektywie, np. zarobienia dużo grubszej kasy na pucharach. Toz to zarzut, iż Rutkowski nie potrafi liczyć. A myślę, że akurat liczyć potrafi. Musicie wziąć pod uwagę jedną ważną rzecz. Palma to nie będzie już chodliwy towar, chyba że by rozwalił te lige, a jak widać to ma problem rozwalić pasterzy z Finlandii. To jest gość, który odpalony został z Celticu i Olympiakosu. Do Polski miał fajne wejście i zgasł potem. Liczę, że wróci do formy, ale nawet jak zacznie grać dobrze, to takie 4 banki to jest taki Maks za nie najmłodszego Honduranina, który już kilkukrotnie odbił się od poważnego futbolu. Także opcja, że go kupią i zaraz sprzedadzą, żeby zarobić bańkę euro to najmniej prawdopodobna opcja. Najprędzej to go w ogóle nie kupią patrząc jak gra. A jak zacznie grać dużo lepiej i przy zrobieniu jakiegoś fajnego wyniku, co też zwiąże się z zarobieniem pewnie z 15 baniek na wychowankach to Palma zostanie z nami i pomoże w jakiejś Lidze Europy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 23-02-2026 Odnośnie przebudowy to również wspomniałem, co zrobi Rutkowski jeśli zdobędziemy MP. Dlaczego? Bo będziemy tylko jedną rundę przed fazą LM, a pewniak LE Osobiście w życiu bym nie sprzedawał (chyba że oferta nie do odrzucenia) + konkretne wzmocnienia, patrz pozycja DP czy N. Dodatkowo wydaje mi się, że marzeniem każdego wychowanka byłaby gra w LM, nawet jednorazowa ale ja jestem Stary w porównaniu do młodych Lechitów także mogę mieć inne wartości. Choć znając życie i brygadę RR to brzydko mówiąc obsrają gacie, a transfery będą pod koniec okienka oczywiście o ile będą gdyż jeśli ten sezon nie przyniesie sukcesu (dość względne pojęcie) to czekają nas chude lata. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-02-2026 Popieram zdanie kolegów, że za chwilę może się okazać, że cały przód będzie wymagał przebudowy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-02-2026 Co do Aliego i plotkach o rzekomym nieprzedłużeniu najmu mieszkania to pod postem Borka, który ma już wtyki nawet w mieszkaniówce dodał ktoś komentarz zapewne równie prawdziwy o tym, że Ali kupił jakiś czas temu mieszkanie na Marcelinie a jego żona nie ma ochoty wracać do Iranu.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 24-02-2026 Obstawiam, że jest w tym więcej prawdy niż w pitoleniu Borka. Zresztą w obecnych czasach to raczej nie chciał by Iranu odwiedzać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 24-02-2026 Nie przedłużył wynajmu bo przeprowadza się do nowo wykończonego mieszkania które kupił. No i wszyscy mają rację
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-02-2026 O takim wariancie nie pomyślałem
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 24-02-2026 Ali dobija 30-tki, podejrzewam że agenci mogą mu poszukać klub na Bliskim Wschodzie gdzie zarobi 3-4 razy więcej niż w Lechu i tu może być problem. Co do odejścia młodych to Rutki wiedzą jak robić pieniądze więc wszystko będzie zależeć od ofert jakie spłyną. Taka kolej rzeczy że piłkarze przychodzą i odchodzą. |