Forum WL
LM / LE / LKE - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: LM / LE / LKE (/showthread.php?tid=27)



RE: LM / LE / LKE - pacal - 30-04-2026

@Skorpion jeszcze Raków też może wygrać PP i być drugi...
4 kolejki do końca, i tracą do Górnika 3 pkt (ale mają gorszy bilans bezpośredni) - identycznie jak Górnik do nas.


RE: LM / LE / LKE - Mosina - 30-04-2026

czyli od tego roku jeśli PP zdobywa 1 lub 2 druzyna ligi, to w LE gra miejsce 3cie


RE: LM / LE / LKE - pacal - 30-04-2026

Dokładnie.


RE: LM / LE / LKE - Skorpion - 01-05-2026

Czyli mamy 5 drużyn w pucharach. W sumie dobrze. Łatwiej się dostać.


RE: LM / LE / LKE - marekst - 08-05-2026

Wzrastają nasze szanse na rozstawienie nawet w IV rundzie eLM, dodatkowo wśród możliwych naszych przeciwników są drużyny:
LASK (Austria), Hearts (Szkocja), Aarhus GF (Dania), Viking FK (Norwegia), Mjällby AIF (Szwecja). Jeszcze jest parę rozstrzygnięć, ale dobrze na tą chwilę to wygląda. Byleby dojść do tej rundy...
tu więcej info:
https://x.com/pklimek99/status/2051421655050702852


RE: LM / LE / LKE - strzelisty jupiter - 12-05-2026

W kwestii naszego rozstawienia w czwartej rundzie wszystko wyjaśni się w weekend. Dwie z trzech drużyn z niższym współczynnikiem musi wywalczyć tytuł (GYOR, LASK i HEARTS). Będą takie mecze:
1) Varda - GYOR i Ferencvaros - Zalaegerszegi (sobota, 17:15) ---> przed ostatnią kolejką 1 punkt przewagi Gyor.
2) Austria - LASK i Sturm - Rapid (niedziela, 14:30) ---> przed ostatnią kolejką 2 punkty przewagi drużyny z Linz, mają też lepszy bilans w bezpośrednich starciach z ekipą z Graz.
3) HEARTS - Falkirk i Motherwell - Celtic (środa, 21:00) oraz Celtic - HEARTS (sobota, 13:30) ---> dwie kolejki do końca, tylko punkcik przewagi, tu będzie najtrudniej.


RE: LM / LE / LKE - Róża - 12-05-2026

Jakie rozstrzygnięcia podpowiada szklaną kula?


RE: LM / LE / LKE - strzelisty jupiter - 12-05-2026

Nie posiadam. Jedyne co wiem, to nie wykupimy Palmy, przed eliminacjami odejdzie dwóch wychowanków, a na zakupy Twój kolega z lotniska pójdzie jak już rozsiądziemy się wygodnie w grupie Ligi Europejskiej. Więc niepotrzebnie to w ogóle rozpisałem. Wink


RE: LM / LE / LKE - Róża - 12-05-2026

Ale to Mosina się zaprzyjaźnił z mr presidentem.


RE: LM / LE / LKE - Mosina - 12-05-2026

ale to było przed kontuzją Aliego. muszę się chyba znowu wybrać w jakąś podróż i ustalić nowe statusy Wink

strzelisty - Ty mylisz użytkowników aż tak? Smile