![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 25-02-2026 Dodaj do tego fakt, że Kozubal ma 3 kartki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pie - 25-02-2026 Rodriguez też. (25-02-2026, 17:22)Sultan napisał(a): Dodaj do tego fakt, że Kozubal ma 3 kartki. Rodriguez też. Jak się doda do tego Milicia i ewentualnie Palmę jednocześnie to może zrobić się problem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 25-02-2026 (25-02-2026, 13:17)Sultan napisał(a): Nie będzie go na Rakow i Górnik w PP. Wystarczy. hazdardzistami to byśmy byli gdybyśmy wzięli 2 zawodników na tę pozycję. a tak jesteśmy głupkami. zresztą - nie od dziś. piszę o tym wielkokrotnie, ale też, dzięki masom, to się sprawdza. przecież jak nie pójdzie nam w kilku kluczowych meczach przez takie osłabienia, to wiadomo kogo się poświęci - trenera. To jego problem. No i nasz. ale jak wiadomo są dwie szkoły: reaktywna i przewidująca / minimalizująca ryzyko. a tak coś, co już całkiem fajnie zaczynało działać - musi zostać przebudowane z ryzykiem poświęcenia jakiegoś zawodnika na tę pozycję. Albo to będzie Ouma, który nie powinien być w ogóle rozważany w tym względzie, albo Rodriguez cofnięty niżej, albo Kozubal który nie jest rasową 6 i nie będzie RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 26-02-2026 Mnie ciekawi kogo dostał trener w propozycjach na 6 i ich odrzucił i jak słabi oni musieli być. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 26-02-2026 Włodarczyk twierdzi, że wykupienie Ismaheela coraz bardziej prawdopodobne. A ja twierdzę (mimo, iż sam niedawno pisałem, żeby nie wykluczać wykupu tego piłkarza), że daleko jeszcze do jakichkolwiek rozstryzgnięć... ...ale jeżeli miałbym snuć teorie spiskowe, to spinało by się to z plotkami o pożegnaniu Aliego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - m94g - 26-02-2026 Jeśli nie wykupimy Palmy musimy wykupić Ismaheela bo inaczej zostaniemy z Leo i Hakansem (ew. Walemark ale miał podobno być grany jako 10) więc w lato znowu byśmy musieli rzeźbić i szukać 2 nowych skrzydłowych, a wydaje mi się, że mamy większe potrzeby. Chyba, że Ali zostanie to wtedy można coś kombinować z szukaniem kogoś do rotacji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 26-02-2026 Nie zapominajmy, że po sezonie wrócą do nas napakowani doświadczeniem z silnijszych lig Szymczak i Fiabema, którzy spokojnie mogą zagrać na bokach. Również Włodarczyk donosi o rozmowach z Miliciem. W moim przekonaniu - ze wszystkich potencjalnych przedłużeń temat najbardziej oczywisty, co nie zmienia faktu, że powinien dojść do składu jeszcze jeden lewonozny stoper. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 26-02-2026 Wiecie jak to wygląda z tymi ploteczkami. Włodar czy ktokolwiek inny coś tam gada, bo to ich biznes, a newsy o Lechu dobrze się wyświetlają. A wiadomo, że na razie ... nic nie wiadomo. A to wszystko będzie zależeć od mnóstwa czynników takich jak wynik sportowy (bo inne będą ruchu jak będzie MP, PP, a inne gdy tego nie będzie), jak gra poszczególnych zawodników (bo inaczej będą podchodzili do tego Teofeeka jak Palma odpali i go wykupią, a inaczej jak Palma nie odpali a np. sam Teofeek zacznie grać solidnie na co go stać), jak sytuacja zdrowotna (czy do końca rundy bez kontuzji będzie grał Patrik, Ali i Hakans) czy też sytuacja kontraktowa alternatyw (bo nie wiadomo jak to będzie z Alim - czy on sam będzie chciał zostać, czy będzie na tyle dobry i zdrowy, że warto będzie trzydziestolatkowi zaproponować pewnie min. dwuletni wysoki kontrakt). Także z całym przekonaniem na pytanie jak wygląda sytuacja z Teofeekiem możemy powiedzieć, że tak jak do tej pory, a rozstrzygnie się ona pod koniec albo nawet po zakończeniu sezonu i zależeć będzie od wielu czynników, które do tej pory są niewiadomymi. Według mnie, za tę cenę, to nie byłoby łatwo znaleźć skrzydłowego o podobnych umiejętnościach i tak końskim zdrowiu. Wiadomo, że Teofeek to żaden wirtuoz, wyżej dupy nie przeskoczy, nie jest to najbardziej bystry piłkarsko grajek, ale potrafi dowieźć w wielu momentach (vide mecz Lozanną) i przede wszystkim jest dostępny i stanowi alternatywę. Dlatego ja np. skłaniałbym się ku opcji, żeby zostawić Teofeeka plus przedłużyć Aliego a jak nie przedłużą Aliego, to ściągnąć w jego miejsce alternatywnego kozaka. A Teofeeka mieć z ławki, w razie kontuzji, itd. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 26-02-2026 Dokładnie, jakiekolwiek gdybanie i podniecanie się newsami o tym co się ma wydarzyć za kilka miesięcy nie ma sensu. Wszystko to jest wyssane z palca bo najzwyczajniej w świecie na ten moment w Lechu jest tyle niewiadomych, że zapewne sam Rutek nie wie co będzie. Może być sytuacja taka, że jak wszystko dobrze się potoczy sportowo to kadra Lecha może pozostać niezmieniona poza być może odejściem Mrozka, Gurgula i dajmy na to wypożyczonego Tofika a może być tak, że pożegnamy pół składu bo po pierwsze nie będzie siana na wykup zawodników, nie dogadamy się z żadnym zawodnikiem, któremu kończy się kontrakt i sprzedamy 3 wychowanków. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 27-02-2026 W idealnym świecie utrzymali by skład i wykupili Palmę oraz zastanowili się kto jest najsłabszym skrzydłowym gorszym od Tofika i go podmienili. A tak już wczoraj było widać, że jakoś Palmy jest zupełnie inna asysta piętką (W końcu liczby) i ładna gra a tofik? Bieganie bez głowy, podanie do nikogo. To nie piłkarz na pierwszy skład Lecha. Ali i Palma to zawodnicy którzy powinni zostać w Lechu. Inna kwestia to cena za Palmę jednak te 4 mln za chłopaka który zimą nic dla nas nie zagra to trochę słabo. |