Forum WL
LM / LE / LKE - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: LM / LE / LKE (/showthread.php?tid=27)



RE: LM / LE / LKE - spotlite - 21-05-2026

Wczorajsze rozstrzygnięcie w LE daje szanse na zmniejszenie Q2 LM (ścieżki ligowej) do zaledwie 4 zespołów, wówczas:
rostawione: Fenerbahce, Sturm Graz
nierozstawione: Hearts, 2. miejsce z Polski.
Warunek: Aston Villa zajmie 4. miejsce w PL (5. za Liverpoolem nie wystarczy). W ostatniej kolejce wyjazd do ManCity, a Liverpool gra u siebie z Brentfordem - tylko przegrana AV i wygrana Liverpoolu zepchnie AV na 5. miejsce.

Taka Jaga albo Raków ze Sturmem? Nie muszę być na straconej pozycji, a przejście tej fazy daje fazę ligową LE, bo odpadnięcie z Q3 LM ścieżką ligową daje od razu LE, a nie Q4 LE.


RE: LM / LE / LKE - Skorpion - 21-05-2026

Ktoś jest w stanie rozpisać albo podać stronkę na kogo mogą trafić pozostałe Polskie kluby?


RE: LM / LE / LKE - spotlite - 21-05-2026

https://rankinguefa.pl/rozstawienia-2026-27-aktualizacje/

Tu masz regularnie aktualizowane informacje.
Kliknij "schemat rozstawień" i wszystko ładnie pokazane.
Kluby na podstawie aktualnych miejsc w swoich ligach/pucharach.
Założenie: awansuje klub z wyższym współczynnikiem.


RE: LM / LE / LKE - Zabal - 22-05-2026

Świetna ta strona - dzięki


RE: LM / LE / LKE - strzelisty jupiter - 30-05-2026

Bernard Lama już nie broni w PSG czy kontuzjowany? Jakiś długi Ruski stoi widzę między słupkami.


RE: LM / LE / LKE - Skorpion - 30-05-2026

A ten Ruski nie broni w LM?


RE: LM / LE / LKE - Mosina - 30-05-2026

Lama to już nie gra chyba z 20 lat. Ale przecież to wiesz Wink
Chyba że masz na myśli Donnarumme


RE: LM / LE / LKE - strzelisty jupiter - 31-05-2026

Włączyłem wczoraj na końcówkę jak zobaczyłem że są karne. Smile Tak normalnie już długo nie oglądam europejskich rozgrywek, stąd żarcik z Lamą. Miałem w wieku 11-12 lat szalik PSG i koszulkę Patrice Loko. Trochę im wtedy kibicowałem. Teraz to jest cyrk, że tam pół Francuza nie ma. Trybuny też wyglądają bardziej jakby murzyński rytuał odprawiali. Z kibicowaniem w europejskim stylu nie ma to za wiele wspólnego.


RE: LM / LE / LKE - galis - 31-05-2026

Skoro wspominki to mój pierwszy turniej który doskonale pamiętam to Euro 1984 i triumf Francji. Tam był jeden czarnoskóry - Jean Tigana a dziś... dzis zastanawiasz się skąd się wziął Adrien Rabiot.


RE: LM / LE / LKE - Mosina - 31-05-2026

Ja w sumie nie śledzę LM od dawna. Nie chce mi się liczyć ile lat i głównie z powodu nudy i zbytniej komercjalizacjj.
Czasami obejrzę z ciekawości tak jak wczoraj.

Co do kibicowania to trzeba by wyjść od rozgrywek klubowych które w Europie zach są po prostu słabe, oczywiście z wyjątkami. Taki finał wiadomo że trudniejszy bo jedzie nagle 30 tys. Więc wczoraj nie było tak źle. Nawet były dwie prezentacje na wejście i race po bramkach. Co ciekawe telewizja i komentatorzy MÓWILI o tym. A o racach jak o chmurach na niebie. Że ładne