![]() |
|
LM / LE / LKE - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: LM / LE / LKE (/showthread.php?tid=27) |
RE: LM / LE / LKE - spotlite - 21-05-2026 Wczorajsze rozstrzygnięcie w LE daje szanse na zmniejszenie Q2 LM (ścieżki ligowej) do zaledwie 4 zespołów, wówczas: rostawione: Fenerbahce, Sturm Graz nierozstawione: Hearts, 2. miejsce z Polski. Warunek: Aston Villa zajmie 4. miejsce w PL (5. za Liverpoolem nie wystarczy). W ostatniej kolejce wyjazd do ManCity, a Liverpool gra u siebie z Brentfordem - tylko przegrana AV i wygrana Liverpoolu zepchnie AV na 5. miejsce. Taka Jaga albo Raków ze Sturmem? Nie muszę być na straconej pozycji, a przejście tej fazy daje fazę ligową LE, bo odpadnięcie z Q3 LM ścieżką ligową daje od razu LE, a nie Q4 LE. RE: LM / LE / LKE - Skorpion - 21-05-2026 Ktoś jest w stanie rozpisać albo podać stronkę na kogo mogą trafić pozostałe Polskie kluby? RE: LM / LE / LKE - spotlite - 21-05-2026 https://rankinguefa.pl/rozstawienia-2026-27-aktualizacje/ Tu masz regularnie aktualizowane informacje. Kliknij "schemat rozstawień" i wszystko ładnie pokazane. Kluby na podstawie aktualnych miejsc w swoich ligach/pucharach. Założenie: awansuje klub z wyższym współczynnikiem. RE: LM / LE / LKE - Zabal - 22-05-2026 Świetna ta strona - dzięki RE: LM / LE / LKE - strzelisty jupiter - 30-05-2026 Bernard Lama już nie broni w PSG czy kontuzjowany? Jakiś długi Ruski stoi widzę między słupkami. RE: LM / LE / LKE - Skorpion - 30-05-2026 A ten Ruski nie broni w LM? RE: LM / LE / LKE - Mosina - 30-05-2026 Lama to już nie gra chyba z 20 lat. Ale przecież to wiesz ![]() Chyba że masz na myśli Donnarumme RE: LM / LE / LKE - strzelisty jupiter - 31-05-2026 Włączyłem wczoraj na końcówkę jak zobaczyłem że są karne. Tak normalnie już długo nie oglądam europejskich rozgrywek, stąd żarcik z Lamą. Miałem w wieku 11-12 lat szalik PSG i koszulkę Patrice Loko. Trochę im wtedy kibicowałem. Teraz to jest cyrk, że tam pół Francuza nie ma. Trybuny też wyglądają bardziej jakby murzyński rytuał odprawiali. Z kibicowaniem w europejskim stylu nie ma to za wiele wspólnego.
RE: LM / LE / LKE - galis - 31-05-2026 Skoro wspominki to mój pierwszy turniej który doskonale pamiętam to Euro 1984 i triumf Francji. Tam był jeden czarnoskóry - Jean Tigana a dziś... dzis zastanawiasz się skąd się wziął Adrien Rabiot. RE: LM / LE / LKE - Mosina - 31-05-2026 Ja w sumie nie śledzę LM od dawna. Nie chce mi się liczyć ile lat i głównie z powodu nudy i zbytniej komercjalizacjj. Czasami obejrzę z ciekawości tak jak wczoraj. Co do kibicowania to trzeba by wyjść od rozgrywek klubowych które w Europie zach są po prostu słabe, oczywiście z wyjątkami. Taki finał wiadomo że trudniejszy bo jedzie nagle 30 tys. Więc wczoraj nie było tak źle. Nawet były dwie prezentacje na wejście i race po bramkach. Co ciekawe telewizja i komentatorzy MÓWILI o tym. A o racach jak o chmurach na niebie. Że ładne |