![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - pacal - 23-06-2025 Tak z ciekawości, czy ktoś się orientuje jak to normalnie wygląda w klubach (w Polsce i zagranicą)? Czy kluby się ubezpieczają jesli chodzi o wypłatę pensji w przypadku wielomiesiecznych kontuzji? Bo zakładam że same koszty rehabilitacji są w dużej części pokrywane z jakiegoś ubezpieczenia sportowego? RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 23-06-2025 Legijni już obsrali zbroję i chcą przenieść mecz o Superpuchar. W momencie, kiedy już nie ma terminów w tym roku wolnych u nas i Lech wyprzedał stadion. Mistrzowie zarządzania, zdecydowanie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 23-06-2025 Mecz o super puchar to powinien być stały termin tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek. Kropka. Żadnych przekladan. Zdobyłeś MP czy PP to grasz. Dostajesz ten mecz w pakiecie. A masz LE do grania to trudno. Trzeba było wygrać ligę. Wystaw rezerwy albo poddaj walkowerem. Wstyd RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 23-06-2025 To chyba jest ,,stały" termin ale rok temu były cyrki z kibicami Wisły, których Jaga nie chciała wpuścić i dlatego mecz był w innym terminie na neutralnym (ale nie będę się upierał, że tak było). RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 23-06-2025 Cyrki to były wiosną, a w pierwotnym terminie zaczęło się, od przekładania oczywiście. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 23-06-2025 A to w ogóle nie był termin = finałowi Euro? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 23-06-2025 Kpina na poziomie Miedzi i Wisły. Nie zgadzać się nie chcą niech nie przyjeżdżają. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 23-06-2025 (23-06-2025, 19:28)Pinkin napisał(a): Cyrki to były wiosną, a w pierwotnym terminie zaczęło się, od przekładania oczywiście.Masz rację. Wisła nalegała na zmianę terminu ale stadion Jagi był wtedy zajęty. Mieli potem grać po zakończeniu eliminacji pucharowych ale nie wyszło i przenieśli na następny rok. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 23-06-2025 Ciekawe mnie dlaczego tyle czekali. Do prawie samego końca. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 23-06-2025 Przegrali z Petrochemią w sparingu i narobili w spodnie. |