Forum WL
Koszulki 2025/2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Marketing Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Koszulki 2025/2026 (/showthread.php?tid=134)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Koszulki 2025/2026 - Kefas9494 - 08-05-2026

A jak będą szły koszulki ze złotą gwiazdką. Big Grin


RE: Koszulki 2025/2026 - secret - 08-05-2026

(07-05-2026, 22:47)Mosina napisał(a): wg Meczyków, w zeszłym roku sprzedaż koszulek Legia 30 tyś, my o połowę mniej (drugie miejsce). W tym roku przyrost dwukrotny (100kilka%)

Z tego co widzę to koszulki meczowe Legii tańsze od naszych.


RE: Koszulki 2025/2026 - Mosina - 08-05-2026

(08-05-2026, 08:12)Kefas9494 napisał(a): A jak będą szły koszulki ze złotą gwiazdką. Big Grin

znająć Poznań większość sobie pomaluje flamastrem Smile


RE: Koszulki 2025/2026 - Harley - 09-05-2026

(08-05-2026, 08:12)Kefas9494 napisał(a): A jak będą szły koszulki ze złotą gwiazdką. Big Grin

A jak uda się zdobyć MP i awansować do decydującej/4 rundy el. LM to już będzie hymn i starball na rękawku  Big Grin Cool


RE: Koszulki 2025/2026 - Kris - 09-05-2026

Tak, w ostatniej rundzie LM przed fazą ligową jest już puszczany hymn LM i na rękawki dodawana jest srebrna piłka kojarząca się z tymi rozgrywkami. A przynajmniej do tej pory cały czas tak było i nic nie słyszałem żeby mieli coś zmieniać od kolejnego sezonu.


RE: Koszulki 2025/2026 - Harley - 09-05-2026

(09-05-2026, 00:59)Kris napisał(a): Tak, w ostatniej rundzie LM przed fazą ligową jest już puszczany hymn LM i na rękawki dodawana jest srebrna piłka kojarząca się z tymi rozgrywkami. A przynajmniej do tej pory cały czas tak było i nic nie słyszałem żeby mieli coś zmieniać od kolejnego sezonu.

Ja to wiem, te znaki zapytania na końcu to podmieniło za emotki z klawiatury telefonu, a nie te z boku  Confused


RE: Koszulki 2025/2026 - wiktur - 27-05-2026

Dziwna ta rozmiarówka Macrona. Wąska. Koszulka Pasów 3XL idealna a Macron 4XL ciasna i długa.


RE: Koszulki 2025/2026 - Harley - 27-05-2026

(27-05-2026, 18:58)wiktur napisał(a): Dziwna ta rozmiarówka Macrona. Wąska. Koszulka Pasów 3XL idealna a Macron 4XL ciasna i długa.

W tym sezonie nawet „nasze” koszulki wypadają różnie - niebieską i białą mam XL, Enigmę musiałem wziąć XXL, złota ma np. inny krój też..


RE: Koszulki 2025/2026 - lolas - 28-05-2026

kupiłem koszulkę białą od KAWU - niestety L dla mnie za mała. Chciałem oddać /zwrócić ale jest kiepski kontakt zwrotny.
Może ktoś będzie chciał przytulić to dajcie na PW