![]() |
|
Koszulki 2025/2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Marketing Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17) +---- Wątek: Koszulki 2025/2026 (/showthread.php?tid=134) |
RE: Koszulki 2025/2026 - Kefas9494 - 08-05-2026 A jak będą szły koszulki ze złotą gwiazdką.
RE: Koszulki 2025/2026 - secret - 08-05-2026 (07-05-2026, 22:47)Mosina napisał(a): wg Meczyków, w zeszłym roku sprzedaż koszulek Legia 30 tyś, my o połowę mniej (drugie miejsce). W tym roku przyrost dwukrotny (100kilka%) Z tego co widzę to koszulki meczowe Legii tańsze od naszych. RE: Koszulki 2025/2026 - Mosina - 08-05-2026 (08-05-2026, 08:12)Kefas9494 napisał(a): A jak będą szły koszulki ze złotą gwiazdką. znająć Poznań większość sobie pomaluje flamastrem
RE: Koszulki 2025/2026 - Harley - 09-05-2026 (08-05-2026, 08:12)Kefas9494 napisał(a): A jak będą szły koszulki ze złotą gwiazdką. A jak uda się zdobyć MP i awansować do decydującej/4 rundy el. LM to już będzie hymn i starball na rękawku
RE: Koszulki 2025/2026 - Kris - 09-05-2026 Tak, w ostatniej rundzie LM przed fazą ligową jest już puszczany hymn LM i na rękawki dodawana jest srebrna piłka kojarząca się z tymi rozgrywkami. A przynajmniej do tej pory cały czas tak było i nic nie słyszałem żeby mieli coś zmieniać od kolejnego sezonu. RE: Koszulki 2025/2026 - Harley - 09-05-2026 (09-05-2026, 00:59)Kris napisał(a): Tak, w ostatniej rundzie LM przed fazą ligową jest już puszczany hymn LM i na rękawki dodawana jest srebrna piłka kojarząca się z tymi rozgrywkami. A przynajmniej do tej pory cały czas tak było i nic nie słyszałem żeby mieli coś zmieniać od kolejnego sezonu. Ja to wiem, te znaki zapytania na końcu to podmieniło za emotki z klawiatury telefonu, a nie te z boku
RE: Koszulki 2025/2026 - wiktur - 27-05-2026 Dziwna ta rozmiarówka Macrona. Wąska. Koszulka Pasów 3XL idealna a Macron 4XL ciasna i długa. RE: Koszulki 2025/2026 - Harley - 27-05-2026 (27-05-2026, 18:58)wiktur napisał(a): Dziwna ta rozmiarówka Macrona. Wąska. Koszulka Pasów 3XL idealna a Macron 4XL ciasna i długa. W tym sezonie nawet „nasze” koszulki wypadają różnie - niebieską i białą mam XL, Enigmę musiałem wziąć XXL, złota ma np. inny krój też.. RE: Koszulki 2025/2026 - lolas - 28-05-2026 kupiłem koszulkę białą od KAWU - niestety L dla mnie za mała. Chciałem oddać /zwrócić ale jest kiepski kontakt zwrotny. Może ktoś będzie chciał przytulić to dajcie na PW |