Forum WL
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Farmaceuta - 16-05-2026

Dziekuje


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pyrlandia1981 - 16-05-2026

MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! COŚ PIĘKNEGO!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Zabal - 16-05-2026

Mamy to Kurwa!!! Nie zjebać proszę nie zjebać tego


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pyrlandia1981 - 16-05-2026

(16-05-2026, 22:11)MichalM napisał(a): Jebane kurwy zaczęły popychać Alliego na trybunach!


Mistrz, Mistrz Kolejorz!!!

Jebać te Kurwy pachołki radomskie!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 16-05-2026

Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - pacal - 16-05-2026

Mistrz, Mistrz, Kolejorz!!!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Jerry2015 - 16-05-2026

Jezu ten Skrzypczak to mnie do zawału doprowadzaSmile Panowie mamy toooo!!!! Warto było się tu z Wami użerać cały rok Smile Teraz dobre wzmocnienia i dawać tą LM!!!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 16-05-2026

Nic o meczu! Brawo. Obrona Mistrzostwa!!! Brawo Lech!!! Cały!!!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 16-05-2026

Wiadomo o której piłkarze wracają do Poznania? Big Grin


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - MichalM - 16-05-2026

Dorzucę tylko, że Pan Wojciech Mońka dzisiaj wykonywał podwójną obronę - interwencje sezonu, która jest podsumowaniem Jego zajebistego sezonu!


Mistrz, Mistrz Kolejorz!!!