![]() |
|
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224) |
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Farmaceuta - 16-05-2026 Dziekuje RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pyrlandia1981 - 16-05-2026 MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! COŚ PIĘKNEGO! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Zabal - 16-05-2026 Mamy to Kurwa!!! Nie zjebać proszę nie zjebać tego RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pyrlandia1981 - 16-05-2026 (16-05-2026, 22:11)MichalM napisał(a): Jebane kurwy zaczęły popychać Alliego na trybunach! Jebać te Kurwy pachołki radomskie! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 16-05-2026 Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - pacal - 16-05-2026 Mistrz, Mistrz, Kolejorz!!! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Jerry2015 - 16-05-2026 Jezu ten Skrzypczak to mnie do zawału doprowadza Panowie mamy toooo!!!! Warto było się tu z Wami użerać cały rok Teraz dobre wzmocnienia i dawać tą LM!!!
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 16-05-2026 Nic o meczu! Brawo. Obrona Mistrzostwa!!! Brawo Lech!!! Cały!!! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 16-05-2026 Wiadomo o której piłkarze wracają do Poznania?
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - MichalM - 16-05-2026 Dorzucę tylko, że Pan Wojciech Mońka dzisiaj wykonywał podwójną obronę - interwencje sezonu, która jest podsumowaniem Jego zajebistego sezonu! Mistrz, Mistrz Kolejorz!!! |