![]() |
|
Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 (/showthread.php?tid=225) |
RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Antonio - 24-05-2026 Myślę, że w Europie nie będą grali o nic tak jak wczoraj. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 24-05-2026 XG wynika z ich kilku sytuacji bo karny plus bramki z 3m prawie bez asysty obrony dają duże XG. My musieliśmy to klecić z dużo większej ilości akcji. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Bartas98 - 24-05-2026 Sam karny to chyba 0,8 XG,do tego mieli jedną setkę z bliska,nie ma co za bardzo się tym sugerować bo ta statystyka nie zawsze dobrze pokazuje przebieg meczu.Pewny mistrz też na pewno zrobił swoje bo piłkarze mieli już w głowie świętowanie i to co będzie po meczu RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - rojber - 25-05-2026 Zgadzam się z Mosiną, ten mecz to taka truskawka na torcie, laurka naszej obrony. Pytanie tylko czy to wynika z braku drugiego solidnego stopera do pary z Mońką czy jednak boczni obrońcy też nie dojeżdżają. Pewnie wpływ na to też ma brak solidnego DP. Mam nadzieje, że tam w gabinetach zdają sobie z tego sprawę i ciężko pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Sam Niels bez dobrego materiału za dużo pewnie nie poprawi. E: Ciekawi mnie jeszcze sprawa z biletami. W mojej ocenie było bardzo dużo wolnych miejsc. Było coś w wolnej sprzedaży przed meczem? Czy to może janusze biznesu z karnetami powykupowali (o czym z resztą świadczy brak otwartej sprzedaży) i nie udało im się wszystkiego odsprzedać? RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Skorpion - 25-05-2026 Pojedyncze były. Niestety karnetowicze dali dupy i do otwartej sprzedaży trafiły ochłapy. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - strzelisty jupiter - 25-05-2026 @rojber, różnie to bywa. Ja na przykład jak nie idę do Kotła, na Anioły lub Czapczyka nie siadam najczęściej na swoim miejscu, tylko wiszę gdzieś na barierce blisko II trybuny. Sporo wiary tam stoi z tego co widzę. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - jakubp - 25-05-2026 Trochę odbiegnę od tematu, ewentualnie proszę o przeniesienie postu do właściwego wątku. Może ktoś coś.. Zaginęła koszulka meczowa mojego syna z numerem 10 i imieniem „Pietras”. Podaliśmy ją do podpisów piłkarzom, gdy ci wsiadali do autokaru pod I trybuną. Przypuszczam, że mogła zostać przez przypadek zrzucona po drugiej stronie autobusu. Będę wdzięczny za informację jeśli ktoś ją znalazł. Dla uczciwego znalazcy nagroda. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - raszko - 25-05-2026 Ta ręka Skrzypy to jaka jest teraz interpretacja? to że zawodnik przeciwny zagrywa piłkę głową i trafia w rękę która jest w odległości pewnie mniej niż metr ma teraz znaczenie czy nie? nienaturalnie ma Skrzypa te łapy ułożone? (jeszcze nie widziałem żeby ktoś biegał z rękoma cały czas wzdłuż tułowia, to nie jest sytuacja kiedy zawodnik np. wykonuje wślizg w celu zablokowania pośrodkowania i wtedy chowa łapska, tutaj walczą o pozycje i używają do tego rąk zawsze. Nie rozstrzygam czy karny słuszny czy nie, tylko pytam o interpretacje - kiedy ta odległość jest zbyt mała, żeby zawodnik nie miał czasu na reakcję. Ten spalony to chyba tez na minimetry. RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 25-05-2026 (24-05-2026, 20:38)Antonio napisał(a): Myślę, że w Europie nie będą grali o nic tak jak wczoraj. a to spokojnie, właśnie sobie przypomniałem że jak grali w Europie o coś, to nie traciliśmy 3-5 bramek ![]() (25-05-2026, 09:33)raszko napisał(a): Ta ręka Skrzypy to jaka jest teraz interpretacja? to że zawodnik przeciwny zagrywa piłkę głową i trafia w rękę która jest w odległości pewnie mniej niż metr ma teraz znaczenie czy nie? nienaturalnie ma Skrzypa te łapy ułożone? (jeszcze nie widziałem żeby ktoś biegał z rękoma cały czas wzdłuż tułowia, to nie jest sytuacja kiedy zawodnik np. wykonuje wślizg w celu zablokowania pośrodkowania i wtedy chowa łapska, tutaj walczą o pozycje i używają do tego rąk zawsze. Nie rozstrzygam czy karny słuszny czy nie, tylko pytam o interpretacje - kiedy ta odległość jest zbyt mała, żeby zawodnik nie miał czasu na reakcję. minimetry, dobre - kupuję to ![]() Już były takie ręce - nawet wydaje mi się, że Legionista zagrywał, ale był tyłem, więc nie było karnego - bo "nie mógł przecież widzieć". tak więc odpowiedź jest prosta - dla nas nie ma takiej odległości A już pomijam, że Skrzypa to nie wiem co musiałby zrobić - ale czas iść do jakiejś czarownicy, żeby go okadziła z tego pecha.
RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - strzelisty jupiter - 25-05-2026 Skrzypa miał zamknięte oczy, więc też nie widział. Ale to Lech, wiadomo, łapa to łapa jak można przybić karnego dla rywala.Emocje opadły. Trafiłem na skrót multiligi na Meczykach. Ryk Włodara jak trafił GKS Katowice w ostatnich sekundach, co odebrało Legii puchary, epicki. "Nieeee..." Chłop się ewidentnie z sympatiami nie kryje. Obiektywny dziennikarz. |