![]() |
|
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (/showthread.php?tid=228) |
RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - strzelisty jupiter - 16-06-2026 Niechaj wygra prawdziwa Afryka. Biedny Rabiot. RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Mosina - 16-06-2026 niewiarygodne że ta prawdziwa nie prowadzi po pierwszej połowie RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - strzelisty jupiter - 17-06-2026 Brachol Roko z kastą. Nie tego Baturinę wzięliśmy te kilka lat temu. RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - rojber - 18-06-2026 A tak się właśnie zastanawiałem czy to bracia
RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Icek - 18-06-2026 Widział ktoś może tłumaczenie, dlaczego nie było faulu na Mbappe w polu karnym? Było sprawdzane przez VAR. Trochę nie do wiary, że tam nie było 11-ki... RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Mosina - 18-06-2026 sędzia wytłumaczył live. Że embappe szukał kontaktu. Dla mnie bzdura wielka. RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Róża - 18-06-2026 To wyglądało jakby nie chciał się przyznać do błędu nawet w obliczu ewidentnego dowodu. Biegł do monitora z miną: co oni tam pierdolą. RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Icek - 18-06-2026 To jakaś niedorzeczność z tym szukaniem kontaktu. Sam tutaj wiele razy wykłócałem się z innymi, twierdząc, że ktoś tam szukał kontaktu i nie powinno być faulu i karnego, a raczej kartka za wymuszenie, ale tutaj to jest jakaś parodia interpretacyjna. RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026 Dodatkowo skompromitował mnie przed żoną. Mówię jej po powtórce, że murowany karny jak nie będzie to nie znam się na piłce. I co? I nie odgwizdał. XD RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Mosina - 18-06-2026 bo to był murowany karny. Ale źle wybrałeś moment na przechwalkę ![]() Już prędzej bym podważał faul Modrica wczoraj |