Forum WL
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (/showthread.php?tid=228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - strzelisty jupiter - 16-06-2026

Niechaj wygra prawdziwa Afryka.
Biedny Rabiot.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Mosina - 16-06-2026

niewiarygodne że ta prawdziwa nie prowadzi po pierwszej połowie


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - strzelisty jupiter - 17-06-2026

Brachol Roko z kastą. Nie tego Baturinę wzięliśmy te kilka lat temu.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - rojber - 18-06-2026

A tak się właśnie zastanawiałem czy to braciaWink


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Icek - 18-06-2026

Widział ktoś może tłumaczenie, dlaczego nie było faulu na Mbappe w polu karnym? Było sprawdzane przez VAR. Trochę nie do wiary, że tam nie było 11-ki...


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Mosina - 18-06-2026

sędzia wytłumaczył live. Że embappe szukał kontaktu.
Dla mnie bzdura wielka.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Róża - 18-06-2026

To wyglądało jakby nie chciał się przyznać do błędu nawet w obliczu ewidentnego dowodu. Biegł do monitora z miną: co oni tam pierdolą.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Icek - 18-06-2026

To jakaś niedorzeczność z tym szukaniem kontaktu. Sam tutaj wiele razy wykłócałem się z innymi, twierdząc, że ktoś tam szukał kontaktu i nie powinno być faulu i karnego, a raczej kartka za wymuszenie, ale tutaj to jest jakaś parodia interpretacyjna.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026

Dodatkowo skompromitował mnie przed żoną. Mówię jej po powtórce, że murowany karny jak nie będzie to nie znam się na piłce. I co? I nie odgwizdał. XD


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Mosina - 18-06-2026

bo to był murowany karny. Ale źle wybrałeś moment na przechwalkę Wink

Już prędzej bym podważał faul Modrica wczoraj