Forum WL
Stadion - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Stadion (/showthread.php?tid=6)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Stadion - Skorpion - 28-03-2026

Pytanie czy przy kosztach utrzymania tego obiektu nie bardziej opłacało by się sprzedać stadion klubowi. Oczywiście złotówka była przysłowiowa.


RE: Stadion - R3K - 28-03-2026

Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność).


RE: Stadion - Skorpion - 28-03-2026

Dlatego pytam czy takie rozwiązanie miało by sens. Bo i tak miasto jest w pozycji przegranej.


RE: Stadion - R3K - 28-03-2026

W jakim sensie na przegranej pozycji?


RE: Stadion - grzeszczak - 26-05-2026

Wiem, ze stadion miejski, ale klub de facto od zawsze jest operatorem, wiec moze warto w końcu nawiązać krzesełkami KTO gra na tym stadionie?

Lechia moze, Śląsk moze, wisła moze, a u nas POZnan*
Zawsze mnie to wkurwiało.


RE: Stadion - Podem - 26-05-2026

(28-03-2026, 00:50)R3K napisał(a): Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność).

To niech Klub zarejestruje działalność deweloperską. Wtedy miasto sprzeda mu wszystko po kosztach, JaJa powie że to w wyniku niskiego IQ władz magistratu, przeprosi Klub za korupcję w spółkach miejskich i po sprawie Wink