![]() |
|
Stadion - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Stadion (/showthread.php?tid=6) |
RE: Stadion - Skorpion - 28-03-2026 Pytanie czy przy kosztach utrzymania tego obiektu nie bardziej opłacało by się sprzedać stadion klubowi. Oczywiście złotówka była przysłowiowa. RE: Stadion - R3K - 28-03-2026 Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność). RE: Stadion - Skorpion - 28-03-2026 Dlatego pytam czy takie rozwiązanie miało by sens. Bo i tak miasto jest w pozycji przegranej. RE: Stadion - R3K - 28-03-2026 W jakim sensie na przegranej pozycji? RE: Stadion - grzeszczak - 26-05-2026 Wiem, ze stadion miejski, ale klub de facto od zawsze jest operatorem, wiec moze warto w końcu nawiązać krzesełkami KTO gra na tym stadionie? Lechia moze, Śląsk moze, wisła moze, a u nas POZnan* Zawsze mnie to wkurwiało. RE: Stadion - Podem - 26-05-2026 (28-03-2026, 00:50)R3K napisał(a): Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność). To niech Klub zarejestruje działalność deweloperską. Wtedy miasto sprzeda mu wszystko po kosztach, JaJa powie że to w wyniku niskiego IQ władz magistratu, przeprosi Klub za korupcję w spółkach miejskich i po sprawie
|