Forum WL
QUO Vadis NF? - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103)



RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 21-05-2026

No mamy już całe 5 dni stabilizacji Wink szczególnie tej emocjonalnej.
Oby jak najdłużej ale już nas kilka razy destabilizacja dopadła szybciej niż chcieliśmy i mogliśmy się spodziewać. Więc zobaczymy


RE: QUO Vadis NF? - galis - 21-05-2026

Niels Frederiksen to powazny człowiek, zaczynam wierzyć że Piotr Rutkowski również dlatego jestem przekonany że w sobotę nowy kontrakt albo pożegnanie, żadnego przeciągania liny.
Chciałbym bardzo by pozostał, to jedyny człowiek w naszej ekstraklasie który umie ogarnąć kryzys, to nie jest przypadek, tak było kilkakrotnie na przestrzeni tych dwóch lat. Nikt inny tego nie potrafił i albo żegnał się z klubem albo pogrążał go, w najlepszym razie nie wracał do tego co najlepsze.
Tomasz Farmazon Włodarczyk tym razem donosi że jesteśmy już dogadani.
Edit. Dziś na spokojnie oglądałem jeszcze raz wypowiedzi Trenera a także Rząsy z Radomia i po Radomiu. Wynika z nich, że to Frederiksen będzie prowadził dalej Lecha ale jak mówi moja Żona - lubię sobie czasem coś dopowiedzieć  Smile


RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 21-05-2026

ja też lubię dopowiedzieć i SŁYSZAŁEM człowieka który już planuje kadrę i przyszłość na nowy sezon. niech się tak stanie - bo szkoda by było zaczynać wszystko od turbulencji


RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 21-05-2026

Do soboty zostały dwa dni Smile i wtedy się przekonamy co i jak.


RE: QUO Vadis NF? - MichalM - 22-05-2026

(21-05-2026, 20:24)Mosina napisał(a): No mamy już całe 5 dni stabilizacji Wink szczególnie tej emocjonalnej.
Oby jak najdłużej ale już nas kilka razy destabilizacja dopadła szybciej niż chcieliśmy i mogliśmy się spodziewać. Więc zobaczymy

Wiesz, że miałem na myśli emocje w zarządzaniu, a nie forumowo-kibolskich? Bo te, to jak wiatr zawieje albo da albo nie da Wink


RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026

Ponieważ jestem forumowym marudą chciałem napisać co się może stać Big Grin ale się powstrzymam. Niech jutro zarząd nam zamknie nie powiem co i jedziemy dalej.


RE: QUO Vadis NF? - Podem - 22-05-2026

Przecież Rutkowski powiedział, że zgodnie z umową po ostatnim meczu usiądą do stołu. Dodał, że spodziewa się zamknąć temat w kilka godzin bo w zasadzie już mają wiele rzeczy omówionych. Czyli po meczu z Wisłą usiądą i padnie pytanie: to jak, podpisujemy co ustaliliśmy?
Tak przynajmniej rozumiem tą sytuację. I jeśli faktycznie tak to wygląda, to nie widzę w tym absolutnie niczego złego ani podejrzanego.


RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 22-05-2026

(22-05-2026, 02:09)MichalM napisał(a):
(21-05-2026, 20:24)Mosina napisał(a): No mamy już całe 5 dni stabilizacji Wink szczególnie tej emocjonalnej.
Oby jak najdłużej ale już nas kilka razy destabilizacja dopadła szybciej niż chcieliśmy i mogliśmy się spodziewać. Więc zobaczymy

Wiesz, że miałem na myśli emocje w zarządzaniu, a nie forumowo-kibolskich? Bo te, to jak wiatr zawieje albo da albo nie da Wink

ale czasem, nie zawsze, to idzie w parze.

też miałem na myśli tę pierwszą stabilizację, bo druga nie przetrwała nawet 24h Smile


RE: QUO Vadis NF? - rojber - 22-05-2026

Ja czuje w kościach, że to będzie jutroWink


RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026

No ale jakby tfu tfu nie wypaliło z NF to pożegnania mu nie zrobią. Także tego liczymy na jutro i jego i Palmę.