![]() |
|
QUO Vadis NF? - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103) |
RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 21-05-2026 No mamy już całe 5 dni stabilizacji szczególnie tej emocjonalnej. Oby jak najdłużej ale już nas kilka razy destabilizacja dopadła szybciej niż chcieliśmy i mogliśmy się spodziewać. Więc zobaczymy RE: QUO Vadis NF? - galis - 21-05-2026 Niels Frederiksen to powazny człowiek, zaczynam wierzyć że Piotr Rutkowski również dlatego jestem przekonany że w sobotę nowy kontrakt albo pożegnanie, żadnego przeciągania liny. Chciałbym bardzo by pozostał, to jedyny człowiek w naszej ekstraklasie który umie ogarnąć kryzys, to nie jest przypadek, tak było kilkakrotnie na przestrzeni tych dwóch lat. Nikt inny tego nie potrafił i albo żegnał się z klubem albo pogrążał go, w najlepszym razie nie wracał do tego co najlepsze. Tomasz Farmazon Włodarczyk tym razem donosi że jesteśmy już dogadani. Edit. Dziś na spokojnie oglądałem jeszcze raz wypowiedzi Trenera a także Rząsy z Radomia i po Radomiu. Wynika z nich, że to Frederiksen będzie prowadził dalej Lecha ale jak mówi moja Żona - lubię sobie czasem coś dopowiedzieć
RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 21-05-2026 ja też lubię dopowiedzieć i SŁYSZAŁEM człowieka który już planuje kadrę i przyszłość na nowy sezon. niech się tak stanie - bo szkoda by było zaczynać wszystko od turbulencji RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 21-05-2026 Do soboty zostały dwa dni i wtedy się przekonamy co i jak.
RE: QUO Vadis NF? - MichalM - 22-05-2026 (21-05-2026, 20:24)Mosina napisał(a): No mamy już całe 5 dni stabilizacji Wiesz, że miałem na myśli emocje w zarządzaniu, a nie forumowo-kibolskich? Bo te, to jak wiatr zawieje albo da albo nie da
RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026 Ponieważ jestem forumowym marudą chciałem napisać co się może stać ale się powstrzymam. Niech jutro zarząd nam zamknie nie powiem co i jedziemy dalej.
RE: QUO Vadis NF? - Podem - 22-05-2026 Przecież Rutkowski powiedział, że zgodnie z umową po ostatnim meczu usiądą do stołu. Dodał, że spodziewa się zamknąć temat w kilka godzin bo w zasadzie już mają wiele rzeczy omówionych. Czyli po meczu z Wisłą usiądą i padnie pytanie: to jak, podpisujemy co ustaliliśmy? Tak przynajmniej rozumiem tą sytuację. I jeśli faktycznie tak to wygląda, to nie widzę w tym absolutnie niczego złego ani podejrzanego. RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 22-05-2026 (22-05-2026, 02:09)MichalM napisał(a):(21-05-2026, 20:24)Mosina napisał(a): No mamy już całe 5 dni stabilizacji ale czasem, nie zawsze, to idzie w parze. też miałem na myśli tę pierwszą stabilizację, bo druga nie przetrwała nawet 24h
RE: QUO Vadis NF? - rojber - 22-05-2026 Ja czuje w kościach, że to będzie jutro
RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026 No ale jakby tfu tfu nie wypaliło z NF to pożegnania mu nie zrobią. Także tego liczymy na jutro i jego i Palmę. |