![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 28-02-2026 Myślę że po dzisiejszej nocy szansa na pozostanie Aliego znacząco wzrosła. RE: Pogłoski transferowe 2026 - lomboNET - 28-02-2026 Jaja. Pomarańczowy mussolini z wpływem na transfery Lecha Poznań... Czy podpiszemy z Alim nowy Big Beautyfull Deal? A tak poważnie to nie wiadomo. To zaczęło się dziś w nocy a równocześnie za tydzień może być po wszystkim. Jest jeszcze coś takiego jak jednoczenie się wokół flagi w obliczu zagrożenia. Siły lądowe tam nie idą, celem jest dekapitacja państwa przez podporządkowanie się i amnsestia lub zabicie/ucieczka. Możliwe jest też że nasz zawodnik tym bardziej będzie chciał być bliżej rodziny. edit: lit RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 28-02-2026 (28-02-2026, 10:02)lomboNET napisał(a): Jaja. Pomarańczowy mussolini z wpływem na transfery Lecha Poznań... Czy podpiszemy z Alim nowy Big Beautyfull Deal? Ciekawy punkt widzenia. Zgadza się, różnie może być. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 28-02-2026 Raczej nie sądzę, żeby rzucił wszystko i wracał na łeb na szyje do Iranu. Zresztą pewnie jak rok temu po bombardują i znowu będą negocjować. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 04-03-2026 Wedle Transfery.info - "Lech gotów zaoferować Gholizadehowi lukratywny kontrakt", na poziomie najwyzzych w Ekstraklasie RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-03-2026 I to jest bardzo dobra informacja. Według któregoś z dziennikarzy Muraś musi na boisku wywalczyć nowy kontrakt. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 21-03-2026 Plotki, ploteczki. Meczyki powołując się na niemieckie media piszą, że Kownacki nie ma przyszłości w Werderze, a ma to znaczenie o tyle, że jak Hertha nie awansuje do Bundesligi, a się na to jakoś super nie zanosi, to Dawid wróci do Bremy. I wówczas Werder ma chcieć go sprzedać, nawet za bańkę euro. W mojej ocenie - brałbym. Okej, Dawid jest kontuzjogenny, nie da się tego ukryć. Ale przy mocno zagranicznej szatni taki zawodnik, z odpowiednim mentalem i jednak umiejętnościami piłkarskimi bardzo by się przydał. Wówczas mielibyśmy z przodu do wyboru Ishak, Agnero, Kownacki i Jakóbczyk. Dodatkowo Kownacki może spokojnie grać jako podwieszony czy nawet skrzydłowy. Oczywiście to opcja z założeniem, że nie zdecydują się na przykład ściągnąć z Białegostoku duetu Siemieniec-Pululu.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gruszowy - 21-03-2026 Ma przymusową klauzulę wykupu 3mln jeżeli Herta awansuje, a że się na to nie zanosi to prawdopodobnie będzie obniżona by się go pozbyć na co Herta możliwe że się skusi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-03-2026 Jak dla mnie to dla Agnero w naszym klubie miejsca nie ma. Także Kownacki jak najbardziej. Oczywiście to życie a nie FM ale trójka Pululu=Kownaś-Ishak to byłoby zabezpieczenie na parę lat do przodu ataku. Przypomnę także, że wracają do nas Fiabema oraz Szymczak. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 21-03-2026 Szczególnie że powinniśmy się już przygotowywać na drugie z rzędu kwal do LM. Drugi sezon zaniedbań na niektórych pozycjach to byłaby już recydywa. |