![]() |
|
LM / LE / LKE - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: LM / LE / LKE (/showthread.php?tid=27) |
RE: LM / LE / LKE - rojber - 17-06-2026 My z Aarhus a Górnik z Fenerbahce. RE: LM / LE / LKE - m94g - 17-06-2026 Standardowo trafiamy najgorzej jak możemy, mogło być zdecydowanie lepiej. Rywal do ogrania ale dawał bym tu takie 55/45 na korzyść Lecha, a można było mieć spacerek na początku ligi. Pewnie przełożymy pierwszy mecz ligowy z Cracovią. Z mistrza Danii odeszło już 3 zawodników do Kopenhagi i Broendby i podobno na transfery mają przeznaczyć około 3mln €. Bez solidnych wzmocnień w defensywie może być ciężko. Jak pech to pech. RE: LM / LE / LKE - raszko - 17-06-2026 Ale się trafiło Górnikowi, wiadomo że Ligi Mistrzów tak czy siak ze ścieżki nie mistrzowskiej by nie zwojowali, a co wyjazd do Stambułu mają to ich. RE: LM / LE / LKE - Jerry2015 - 17-06-2026 To aż się nie chce wierzyć. Zawsze trafiamy najgorzej jak się da. Nie będzie łatwo RE: LM / LE / LKE - marekst - 17-06-2026 No nie wiem czy się "trafiło", sądzę, że woleliby ten Sturm jednak i czekać na kolejne rundy, oni jak odpadną z brudasami to spadają do LKE/LE? Czy koniec? RE: LM / LE / LKE - rojber - 17-06-2026 Kibicowsko na pewno zajebiście im się trafiło ale sportowo to modlili się zapewne o ten Sturn Graz. Aczkolwiek wydaje mi się, że w obu przypadkach awansu do III rundy el. do LM by nie było. Wydaje mi się, że ścieżka taka sama jak nasza, czyli odpadnięcie z II rundy el. do LM daje im eliminacje do LE. RE: LM / LE / LKE - Adzio23 - 17-06-2026 Ciekawe czy kiedyś trafimy w miare nieźle. Też tak macie, że zawsze dostajemy tego rywala, którego nie chcę najbardziej? RE: LM / LE / LKE - rojber - 17-06-2026 Początek losowania był w miarę spoko bo odpadli szybko Szwedzi. Później odpadł Sabah i byłem już w miarę spokojny, że tym razem nam się poszczęści. Niestety pech nadal nas prześladuje. RE: LM / LE / LKE - pacal - 17-06-2026 @Adzio23 - w LM też tak mam. W LKE mieliśmy często szczęście w losowaniach. RE: LM / LE / LKE - Onufry - 17-06-2026 Gieksa też niezbyt dobre losowanie, bo trafią na przegranego z pary Hajduk / Żilina, choć Czerkasy byłyby chyba gorsze. Jedynie Raków przyfarcił i zagra z Maltańczykami. |