Forum WL
LM / LE / LKE - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: LM / LE / LKE (/showthread.php?tid=27)



RE: LM / LE / LKE - rojber - 17-06-2026

My z Aarhus a Górnik z Fenerbahce.


RE: LM / LE / LKE - m94g - 17-06-2026

Standardowo trafiamy najgorzej jak możemy, mogło być zdecydowanie lepiej. Rywal do ogrania ale dawał bym tu takie 55/45 na korzyść Lecha, a można było mieć spacerek na początku ligi. Pewnie przełożymy pierwszy mecz ligowy z Cracovią. Z mistrza Danii odeszło już 3 zawodników do Kopenhagi i Broendby i podobno na transfery mają przeznaczyć około 3mln €. Bez solidnych wzmocnień w defensywie może być ciężko. Jak pech to pech.


RE: LM / LE / LKE - raszko - 17-06-2026

Ale się trafiło Górnikowi, wiadomo że Ligi Mistrzów tak czy siak ze ścieżki nie mistrzowskiej by nie zwojowali, a co wyjazd do Stambułu mają to ich.


RE: LM / LE / LKE - Jerry2015 - 17-06-2026

To aż się nie chce wierzyć. Zawsze trafiamy najgorzej jak się da. Nie będzie łatwo


RE: LM / LE / LKE - marekst - 17-06-2026

No nie wiem czy się "trafiło", sądzę, że woleliby ten Sturm jednak i czekać na kolejne rundy, oni jak odpadną z brudasami to spadają do LKE/LE? Czy koniec?


RE: LM / LE / LKE - rojber - 17-06-2026

Kibicowsko na pewno zajebiście im się trafiło ale sportowo to modlili się zapewne o ten Sturn Graz. Aczkolwiek wydaje mi się, że w obu przypadkach awansu do III rundy el. do LM by nie było. Wydaje mi się, że ścieżka taka sama jak nasza, czyli odpadnięcie z II rundy el. do LM daje im eliminacje do LE.


RE: LM / LE / LKE - Adzio23 - 17-06-2026

Ciekawe czy kiedyś trafimy w miare nieźle.
Też tak macie, że zawsze dostajemy tego rywala, którego nie chcę najbardziej?


RE: LM / LE / LKE - rojber - 17-06-2026

Początek losowania był w miarę spoko bo odpadli szybko Szwedzi. Później odpadł Sabah i byłem już w miarę spokojny, że tym razem nam się poszczęści. Niestety pech nadal nas prześladuje.


RE: LM / LE / LKE - pacal - 17-06-2026

@Adzio23 - w LM też tak mam. W LKE mieliśmy często szczęście w losowaniach.


RE: LM / LE / LKE - Onufry - 17-06-2026

Gieksa też niezbyt dobre losowanie, bo trafią na przegranego z pary Hajduk / Żilina, choć Czerkasy byłyby chyba gorsze. Jedynie Raków przyfarcił i zagra z 
Maltańczykami.