Forum WL
QUO Vadis NF? - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103)



RE: QUO Vadis NF? - raszko - 22-05-2026

Nie będzie ogłoszenia w sobotę na meczu...


RE: QUO Vadis NF? - Kefas9494 - 22-05-2026

HABEMUS PAPAM!!!!!!!

Do czerwca 2028!!!  Heart Heart


RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 22-05-2026

Yes, Sir.
Prowadź Zimny!


RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026

No i dobrze. Teraz jeszcze konkret wzmocnienia! I będzie jazda po LM!


RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 22-05-2026

No i tyle są warte wysrywy Włodarczyka i reszty. Tak pod rozwagę na całe okienko transferowe.


RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 22-05-2026

super wiadomość! muszę jednak przeglądać smsy - to już przeżytek Wink

ale szkoda że nie zrobili z tego informacji dnia przed meczem. słabe. ale przeczuwam w tym że Niels nie chciał, jakoś go nie widzę z koszulką 2028, żoną i dwiema córkami Smile


RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026

Teraz właśnie jest z nim program Big Grin ciekawe co tym razem wymyśli.


RE: QUO Vadis NF? - Lewik - 22-05-2026

In Niels we trust! Kamień z serca!


RE: QUO Vadis NF? - Zabal - 22-05-2026

Chciałbym wierzyć że przekonano trenera nie tylko pieniędzmi ale też konkretną wizją i planem działania na najbliższe lata.


RE: QUO Vadis NF? - surfer - 22-05-2026

(22-05-2026, 12:01)Skorpion napisał(a): Teraz właśnie jest z nim program Big Grin ciekawe co tym razem wymyśli.

Jaki, gdzie?