![]() |
|
QUO Vadis NF? - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103) |
RE: QUO Vadis NF? - raszko - 22-05-2026 Nie będzie ogłoszenia w sobotę na meczu... RE: QUO Vadis NF? - Kefas9494 - 22-05-2026 HABEMUS PAPAM!!!!!!! Do czerwca 2028!!!
RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 22-05-2026 Yes, Sir. Prowadź Zimny! RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026 No i dobrze. Teraz jeszcze konkret wzmocnienia! I będzie jazda po LM! RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 22-05-2026 No i tyle są warte wysrywy Włodarczyka i reszty. Tak pod rozwagę na całe okienko transferowe. RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 22-05-2026 super wiadomość! muszę jednak przeglądać smsy - to już przeżytek ![]() ale szkoda że nie zrobili z tego informacji dnia przed meczem. słabe. ale przeczuwam w tym że Niels nie chciał, jakoś go nie widzę z koszulką 2028, żoną i dwiema córkami
RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026 Teraz właśnie jest z nim program ciekawe co tym razem wymyśli.
RE: QUO Vadis NF? - Lewik - 22-05-2026 In Niels we trust! Kamień z serca! RE: QUO Vadis NF? - Zabal - 22-05-2026 Chciałbym wierzyć że przekonano trenera nie tylko pieniędzmi ale też konkretną wizją i planem działania na najbliższe lata. RE: QUO Vadis NF? - surfer - 22-05-2026 (22-05-2026, 12:01)Skorpion napisał(a): Teraz właśnie jest z nim program Jaki, gdzie? |