![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 23-03-2026 (21-03-2026, 15:53)Skorpion napisał(a): Jak dla mnie to dla Agnero w naszym klubie miejsca nie ma. Także Kownacki jak najbardziej. Oczywiście to życie a nie FM ale trójka Pululu=Kownaś-Ishak to byłoby zabezpieczenie na parę lat do przodu ataku. Kownacki to chyba będzie do wzięcia za ok 1 mln euro. Coś mi się ostatnio przewinęło, że Hertha nie będzie zainteresowana wykupem a i sam Werder nie wiąże przyszłości z Dawidem i będą skłonni obniżyć cenę do ok 1 mln euro. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-03-2026 Jest sens brać piłkarza który wiecznie jest kontuzjowany? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-03-2026 (23-03-2026, 09:06)Antonio napisał(a): Jest sens brać piłkarza który wiecznie jest kontuzjowany? Ostatnie cztery sezony Kownackiego: 22/23 – 1 mecz opuszczony przez urazy 23/24 – 2 mecze opuszczone przez urazy 24/25 – 2 mecze opuszczone przez urazy 25/26 – 7 meczów opuszczonych przez uraz stawu skokowego (do tej pory) RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 23-03-2026 Wypożyczyć Agnero i wziąć Kownasia. Może by się udało zbić kwotę poniżej 1 mln euro. Do tego Jakóbczyk na trzeciego i nie powinno być źle. No chyba, że celujemy w Pululu ale jakoś w to wierzyć mi się nie chce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-03-2026 ja ciągle nie mogę uwierzyć że my wtedy nie wzieliśmy Dawida po wypożyczeniu. serio... a teraz nie mogę uwierzyć że daliśmy 2 mln za Agnero.... RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-03-2026 I to w momencie gdzie sam Dawid deklarował chęć pozostania w Lechu. No nic, może do 3 razy sztuka
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 24-03-2026 Tyle lat i dalej się łudzicie że “ktoś” się przyzna do błędu i np wypożyczy Agnero i weźmie Dawida/Pululu? Nie ma takiej opcji, bo to oznaczałoby, że zarówno scouting jak i osoba decydująca wtopiła kupę kasy na napastnika, który zamiast być gotowy na już, musiałby się ograć w słabszym klubie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-03-2026 Fiabeme wypożyczyli ;D RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 24-03-2026 Kluczowe jest mistrzostwo. Wiadomo. Jak będzie mistrz to liczę, że utrzymają tempo i skuteczność transferów z letniego okienka, które było jednym z lepszych. No z tym Agnero to wiadomo jak wygląda sytuacja, ale ja tam mu daje czas. No ale co do sedna. Jak będzie mistrz, to nie wyobrażam sobie, że zostaną jedynie z tercetem Ishak, Agnero i Jakóbczyk. Szczególnie, że no kurcze Ishak serio nie młodnieje, a przy dobrych wiatrach meczów będzie dużo w (oby) lepszym Pucharze niż LKE, gdzie gra się też w styczniu. No i do takiej trójeczki ktoś z dwójki Pululu/Kownacki byłby idealny. Doświadczony, sprawdzony napastnik, który równie dobrze może grać jako podwieszony lub (w przypadku Kownasia) jako schodzący skrzydłowy. Można wrzucić takie krótkie podsumowanie transferów: Agnero - flop Rodriguez - top Skrzypczak - flop (tu największe zaskoczenie) Bengtsson - top Moutinho - 50/50 Ismaheel - 50/50 (ale ogólnie na plus) Gumny - 50/50 (ale ogólnie na plus) Palma - top Ouma - flop Trzy ewidentne topy. Ismaheel, Moutinho czy Gumny solidne uzupełnienia ze swoimi dobrymi lub jak w przypadku Teofeeka ewidentnie dobrymi momentami. Trzy flopy, gdzie też to nie są takie flopy katastrofalne (chociaż momenty katastrofalne były). Bo Skrzypa jakieś tam karne wywalczył i zdarzały mu się mecze solidne. Agnero coś tam jednak istotnego wbił (ja całkowicie bym go nie skreślał) a Ouma jak to Ouma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-03-2026 Warto dodać, że Skrzypczak i Moutinho miały być transferami sprawdzonymi. Ściągaliśmy najlepszego obrońce sezonu oraz solidnego bocznego defensora, który grał od deski do deski przez cały sezon. Na prawdę ciężko tu obwiniać Rząsę. Gdyby Skrzypa zagrał na miarę oczekiwań to te okienko mogło by być jedno z lepszych jak nie najlepsze. |