![]() |
|
LM / LE / LKE - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: LM / LE / LKE (/showthread.php?tid=27) |
RE: LM / LE / LKE - Mosina - 17-06-2026 (17-06-2026, 15:16)Onufry napisał(a): Gieksa też niezbyt dobre losowanie, bo trafią na przegranego z pary Hajduk / Żilina, choć Czerkasy byłyby chyba gorsze. Jedynie Raków przyfarcił i zagra z jak to zrobiłeś - że żeby przeczytać co napisałeś trzeba Cię zacytować? ![]() Raków ma szczęście do losowań - tak ogólnie. RE: LM / LE / LKE - galis - 17-06-2026 (17-06-2026, 12:53)raszko napisał(a): Ale się trafiło Górnikowi, wiadomo że Ligi Mistrzów tak czy siak ze ścieżki nie mistrzowskiej by nie zwojowali, a co wyjazd do Stambułu mają to ich. Ja bym Górnika tak łatwo nie skreślał, 11 z kadry gra na MS - nawet jeśli szybko odpadną to czekają ich urlopy i z Górnikiem zagra praktycznie Kadra B - wiem, to pewnie wystarczy ale nadzieja jest. RE: LM / LE / LKE - Adzio23 - 17-06-2026 (17-06-2026, 13:34)Ipacal napisał(a): @Adzio23 - w LM też tak mam. W LKE mieliśmy często szczęście w losowaniach. Bardzo nie chciałem Bazylei, Crveny i dziś to już wiadomo. Nie pamiętam jak to było ze Spartą ale z pomijając ligę mistrzów, ten Genk rok temu, to był najtrudniejszy rywal z bodaj 10 możliwych. RE: LM / LE / LKE - rojber - 18-06-2026 Tak już abstrahując, gdybyśmy jakimś cudem odpadli z tym Aarhus to w III rundzie el. do LE jesteśmy rozstawieni? RE: LM / LE / LKE - Skorpion - 18-06-2026 Nie zakładajmy takich rzeczy! Przeciwnik Górnika pokazuje jedno. Drugie miejsce nic nie daje. Jest to miejsce na pocieszenie serc. Awans tamtą drogą gdziekolwiek wydaje się niemożliwy. Także trzeba grać o pełną pulę. RE: LM / LE / LKE - Icek - 18-06-2026 Tak. Do końca eliminacji. |