Forum WL
QUO Vadis NF? - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103)



RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 29-05-2026

Ze wszystkimi wzmocnieniami musimy przystąpić potem te transfery premium extra najwyżej typu jakiś lepszy Palma. Nie popełniajmy cały czas tych samych błędów.


RE: QUO Vadis NF? - Sultan - 29-05-2026

(29-05-2026, 11:07)strzelisty jupiter napisał(a): Dlatego ważne, by już do pierwszego meczu w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przystąpić ze wzmocnionym, skonsolidowanym, zgranym w sparingach blokiem defensywnym. Minimum jeden ruch do klubu musi zostać poczyniony na tej pozycji do tego czasu.

Też, ale dla mnie budujące jest to, że trener widzi problem w planie i podejściu do meczu.