![]() |
|
QUO Vadis NF? - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103) |
RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 29-05-2026 Ze wszystkimi wzmocnieniami musimy przystąpić potem te transfery premium extra najwyżej typu jakiś lepszy Palma. Nie popełniajmy cały czas tych samych błędów. RE: QUO Vadis NF? - Sultan - 29-05-2026 (29-05-2026, 11:07)strzelisty jupiter napisał(a): Dlatego ważne, by już do pierwszego meczu w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przystąpić ze wzmocnionym, skonsolidowanym, zgranym w sparingach blokiem defensywnym. Minimum jeden ruch do klubu musi zostać poczyniony na tej pozycji do tego czasu. Też, ale dla mnie budujące jest to, że trener widzi problem w planie i podejściu do meczu. |