![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 25-03-2026 Puchacza? Ja go chciałem pisząc o jego statystykach w Kaiserslautern. To wielu go nie chciało bo Wieniawa i głośnik. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 25-03-2026 Zwracam honor. Wszystko mi się już myli.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 25-03-2026 Ale ja wciąż nie jestem pewien czy to nie jest gwiazda ligi azerbejdżańskiej która jest 27 w rankingu UEFA Za Węgrami, Rumunią czy Słowenią. Wydaje mi się, że on wyżej sra niż dupę ma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 25-03-2026 Puchacz to „kwiecisty” zawodnik. Swoje jednak pograł, pytanie jakby się wpisał w rygor taktyczny Nielsa - moim zdaniem słabo. Tak jak Rutkowski określił Velde, że u Duńczyka wyleciałby z pierwszego treningu, tak myślę że Tymek też nie ma głowy do prób grania „laptopowego”. Tak czy inaczej Moutinho to nie jest poziom, jakiego potrzebujemy. Szukali Pereiry na lewą stronę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 26-03-2026 Może Rebocho chciałby zagrać o Ligę Mistrzów, wracając z niespokojnego Bliskiego Wschodu. Przez trzy lata trochę w Arabii zarobił, żeby nie powiedzieć - ustawił siebie i rodzinę. Jest w nim pewnie chęć sprawdzenia się w poważniejszej piłce. Trzydzieści jeden lat to jeszcze nie emeryt. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 26-03-2026 A jak z jego poziomem nie osiadł na laurach tam? BO może to już piłkarski emeryt kopiący sobie piłeczkę hobbystycznie w Arabii. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 26-03-2026 (25-03-2026, 23:22)Sultan napisał(a): Puchacz to „kwiecisty” zawodnik. Swoje jednak pograł, pytanie jakby się wpisał w rygor taktyczny Nielsa - moim zdaniem słabo. Tak jak Rutkowski określił Velde, że u Duńczyka wyleciałby z pierwszego treningu, tak myślę że Tymek też nie ma głowy do prób grania „laptopowego”. Zgadzam się co do Puchacza z Sułtanem. A co do Rebocho to pamiętam, że z nim był problem taki, że nie nadawał się do gry co do trzy dni. Ja bym brał jakiegoś głodnego wilczka, który chce się rozwinąć albo kogoś w stylu Palma czyli wypożyczenie z wykupem grajka który trochę się odbił od jakiegoś dużego klubu, a u nas mógłby się odbudować. Myślę że to dobra droga. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lucyferek - 26-03-2026 Co do Puchacza to podobno Wieniawa chodzi teraz z jakimś kopaczem z Motoru czy skądś tam. Byłoby niezłe starcie na murawie, jak dawniej rycerze na kopie się ścierali. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 26-03-2026 U Puchacza piłka nożna jest dodatkiem do jego całej "celebryckiej" reszty. Dlatego skończył poważną karierę w lidze azerbejdżańskiej, nigdzie nie umiejąc zagrzać na dłużej miejsca. Osobiście nie chciałbym go już nigdy w Lechu zobaczyć. Nam potrzebne są kroki do przodu, coraz lepsza jakość. Tak sobie wyobrażam rozwój drużyny. Na chwilę obecną byłbym zadowolony kimś o jakości Carstensena, którego bardzo żałuję swoją drogą. Zapierdalanie od pola karnego do pola karnego, dołożenie coś extra z przodu, dużo wyższa dyscyplina taktyczna, ale to zrozumiałe, jeśli się porówna jego IQ z Puchaczem, uniwersalność i na pewno lepszy w obronie, chociaż też mający swoje minusy w tym aspekcie. Zawodników o takiej charakterystyce powinniśmy szukać. Nowy chłopak Wieniawy to podobno Matthys. Niestety, ale gra na środku obrony. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 31-03-2026 Palma "Świetnie czułem się z Celticu, bardzo mi się tam podobało. Chcę drugiej szansy, nadal mam z nimi kontrakt i jestem częścią klubu. Jeśli powiedzą, że mam wrócić, zrobię to w najlepszy możliwy sposób. Moim marzeniem jest powrót do ligi z najwyższej klasy. Liga szkocka taką była. Udało mi się zagrać w rozgrywkach, o których marzy każdy zawodnik, czyli w Lidze Mistrzów. To marzenie wciąż jest żywe. Chcę ponownie to przeżyć i zagrać w takim meczu" - za meczyki.pl Wygląda na to, że nie pozostanie z nami. Jego słowa znaczą chyba, że albo chce wrócić, albo wie, że wróci i chce sobie "przygotować grunt" deklarując determinację w walce o miejsce w składzie. No to wróćmy do dyskusji o Alim i Ismaheelu może. |