![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 07-04-2026 Ktoś mi przypomni, dlaczego nie kupilismy Czubaka? Bo z tego co kojarzę, jakies wstepne przymiarki były... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 07-04-2026 Dlaczego mogliśmy nie kupić gościa który odbijał się od Widzewa, od słabego klubu z Belgii a bramki strzelane na poziomie I ligi tak na prawdę gówno znaczą? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 07-04-2026 Co najlepiej pokazuje przykład Lewandowskiego. Bramki strzelone na zapleczu gówno znaczą, więc żałujmy, że nie poszedł do Legii. Jedno zbędne mistrzostwo za dużo na naszym koncie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 07-04-2026 Nieśmiało przypomnę, że Lewandowski został królem I ligi 18 lat temu. Po nim królami byli: - Ilian Micański - Marcin Robak - Charles Nwaogu - Wojciech Kędziora - Maciej Kowalczyk - Dariusz Zjawiński - Grzegorz Goncerz - Szymon Lewicki - Igor Angulo - Mateusz Machaj - Valerijs Sabala - Fabian Piasecki - Roman Gergel - Kamil Biliński - Karol Czubak - 3x Angel Rodado Przed Lewandowskim to tam wymiatali Jacek Kosmalski, Bartłomiej Grzelak i Piotr Bania. Na prawdę ten Robak, Lewandowski i Angulo przykrywają tych 20 drewniaków, papudroków, dżemik i całą masę piłkarskiego gówna? A co do Czubaka to serio. Wróćmy do rozmowy za rok i zobaczymy czy będzie z niego drugi Lewy czy Karol Angielski, Said Hamulić, Imad Rondić czy Ilia Szkurin. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 07-04-2026 Ty to samo pisałeś o Szymczaku co teraz o Agnero. I widzimy gdzie skończył Szymczak. Koniec kariery. Wolałbym w kadrze prawie każdego z wymienionych w Twoim ostatnim akapicie niż Agnero. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 07-04-2026 Nie oglądam meczów Motoru ale byłem tam ostatnio na Motor-Zagłębie i Czubak co chwilę jak może łapie oddech, siada, kuca, poprawia getry. Po meczu padł na murawę. Wczoraj pokazali go w transmisji tuż po meczu i to samo. Pytanie czy aż tyle daje z siebie czy nie daje rady fizycznie ale z jakiego powodu? Też się zastanawiałem czemu do Lecha nie trafił ale zastanawiające jest czemu tak cierpi po meczach? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 07-04-2026 (07-04-2026, 14:02)strzelisty jupiter napisał(a): Ty to samo pisałeś o Szymczaku co teraz o Agnero. I widzimy gdzie skończył Szymczak. Koniec kariery. Wolałbym w kadrze prawie każdego z wymienionych w Twoim ostatnim akapicie niż Agnero. Co piszę o Agnero? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 07-04-2026 Co jego temat bronisz tego transferu wyśmiewając inne opcje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 07-04-2026 Czyli pisząc o Czubaku piszę o Agnero? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 07-04-2026 Wiecie, to też jest tak, że zawsze dokonuje się jakichś wyborów. Postawili na Bengtsson kosztem przykładowego Szmyta czy na Palmę kosztem przykładowego Fornalczyka. I z tej perspektywy, chyba każdy z nas powie, że to były udane ruchy. Ale zamiast jakiegoś Szweda czy innego Meksykanina wybrali Skrzypczaka. No i tutaj pytanie, czy jakby postawili na opcje zagraniczną zamiast naszego rodzimego Matiego Skrzypy to nie byłoby lepiej? Wydawało się, że Skrzypa to pewniak. Tak jak byłoby z wyborem Fornalczyka robiącego furorę w kadrze U-21 czy Szmyta, który niedawno wymiatał za miedzą. Podobnie mogła wyglądać sytuacja z napastnikiem. Wybrali opcję zagraniczną i na razie to flop. Pytanie jednak czy taki Czubak, z jednej strony u nas by się sprawdził (gramy inaczej, na początku byłby zmiennikiem Ishaka i takiego mocnego zaufania na pewno by nie dostał, raczej tylko ogony, plus też u nas jest inna presja, a jednak gość od Belgii odbił się bardziej niż Szymczak) i z drugiej strony czy wgl naszą ofertę by rozpatrywał. Bo w Lublinie pewnie też frytek nie zarabia, a jednak dostał gwarancję pewnego placu i możliwość wypromowania się gdzieś dalej. Także według mnie całkowita zgoda, że często nasi szukają kwadratowych jaj sprowadzając przysłowiowego Velde, Bengtssona czy Douglasa (co na wymienionych przykładach wielokrotnie się opłaca), ale zdarza im się pójść w "pewniaków" jak Skrzypa co nie zawsze okazuje się wyborem trafnym. |