![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-11-2025 Czyli słowo przeciwko słowu. Ciekawe jaka jest prawda RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 04-11-2025 Ja bardziej wierzę w stanowisko klubu. W słowa trenera do Ławniczaka nie wierzę w ogóle. Gdzieś przeczytałem, że Dawid ostatnio grał w WL i tam zerwał więzadła 4 raz. No nie ma chłopak zdrowia do sportu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 05-11-2025 Henszel o transferze Palmy. Brzmi średnio: - Mamy klauzulę odstępnego. Nie wydaje się, żeby mogła być niższa; nie sądzę, żeby można było negocjować... - powiedział Henszel w TVP Sport. - To nie jest łatwa sprawa. Żeby kupić Palmę, trzeba pobić nasz rekord transferowy mniej więcej dwa razy. Wiosną będzie decyzja, czy stać klub na taki transfer i czy Luis utrzyma dyspozycję - dodał. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 05-11-2025 Tam była gadka o 4,5 miliona za niego jak wcześniej poszło info, że puszczą go za 3,5 i inne takie o problemach finansowych Szkotów i nabyciu przez nich następcy Palmy. Więc wydźwięk tego przecieku kontrolowanego jest jakby jednoznaczny. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 05-11-2025 Borek opowiadał o 3.5 mln. Po tych słowach jasno można wywnioskować, że nie stać nas na taki zakup. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 05-11-2025 Dobrze że w odwodzie są Wålemark i Gholizadeh. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 05-11-2025 Jaki paradoks, wydajemy 2,5 mln za potencjał, a nie mamy 3,5-4,5 na grajka który odrazu robi różnicę. I my chcemy być w LM? albo w LE? RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 05-11-2025 Zarządzanie na poziomie przedszkola. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 05-11-2025 Zasadniczo to szkoda chyba nawet wałkować ten temat... o zarządzaniu sukcesem przez nieudaczników z wronieckiego lasu pisaliśmy już w sierpniu i byliśmy zgodni w jakim to idzie kierunku Mam natomiast pytanie o ten potencjał Agnero: na jakiej podstawie można mieć jakieś nadzieję co do Gościa który ma już 22 lata i zrobił gorsze liczby niż pół roku starszy Szymczak? Szymczaka, dużo lepsze liczby oraz gra w reprezentacjach odpaliliśmy (uważam że słusznie) ale dlaczego przyszedł Zawodnik gorszy? Przecież on robił kiepskie liczby w gorszej lidze a o reprezentację to się chyba nawet nie otarł. Gdzie szukać tego potencjału? Pytam bez żadnej spiny. Przecież taki Chłań (ten sam wiek) według mnie lepiej rokował RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 05-11-2025 Bo jest taki zagraniczny, europejski a poważnie to nie wiem... Z potencjałem to można kupić 15-18 latka. Tak jak my pozbywamy się zawodników kontuzjogennych patrz Sousq, tak nam wciskają i się nabierają na 22 latka z potencjałem
|