![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 09-04-2026 W Lubinie czytają nasze forum. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 09-04-2026 Dla nas to dobrze, że jest klauzula. Bo bez niej to by chcieli pewnie z trzy banki minimum. Pytanie jednak też w jakim kierunku pójdą z defensywnym pomocnikiem. Jak na ósemce mamy Pablo, Gisliego oraz Filipa. A na szóstce aktualnie Oume (który odchodzi), Murasia (z którym niewiaodmo co) i Antka. Jak będzie mistrz to jak dla mnie powinni zaproponować Antkowi przedłużenie i wysoki kontrakt. Ciekawe czy byłby zainteresowany. Murawski raczej odejdzie, pewnie do Piasta, jeśli w ogóle wróci do gry. Więc tak jak piszecie, możliwe że nawet dwóch defensywnych pomocników trzeba będzie ogarnąć. Jak Antek odejdzie to jednym z nich mógłby być Kocaba. A drugiego to bym wziął kogoś w stylu Palmę czyli ograny zawodnik gdzies z zachodu, na wypo z wykupem, taki który gdzieś tam w dobrym klubie się przestał łapać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 10-04-2026 To jest klauzura w pełni osiągalna dla Lecha więc w sumie to dobrze. Tak jak kolega wyżej napisał inaczej były by ceny z kosmosu. Ciekawe czy Muraś wiedząc co się dzieje zgodził by się na rok przedłużyć za niższe siano. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 10-04-2026 (09-04-2026, 14:34)Kefas9494 napisał(a): Dla nas to dobrze, że jest klauzula. Bo bez niej to by chcieli pewnie z trzy banki minimum. Pytanie jednak też w jakim kierunku pójdą z defensywnym pomocnikiem. Jak na ósemce mamy Pablo, Gisliego oraz Filipa. A na szóstce aktualnie Oume (który odchodzi), Murasia (z którym niewiaodmo co) i Antka. Fajnie, że Rodriguez sprawdza się na 8, ale po powrocie Jagiełło będzie o tę pozycję konkurował z Gislim, a Pablo o dziesiątkę z Walemarkiem chyba. Wykupienie Ismaheela jest coraz bardziej prawdpodobne, patrząc na tę układankę. Palma - albo Celtic zejdzie do 2 -2,5 MEUR, albo się żegamy, na lewej Szwedy, na prawej Tofik - i albo zostanie Ali, albo jakiegoś kozaka trzeba ściągnąć, w odwodzie Lisman. Większość "pary transferowej" pójdzie w defensywnego pomovnika i stopera moim zdaniem. Powinna pójść. I oczywiście - na uzupełnienie dziury po potencjalnym transferze (transferach?) out, jakakolwiek ona będzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 10-04-2026 (10-04-2026, 09:50)uncoolben napisał(a):(09-04-2026, 14:34)Kefas9494 napisał(a): Dla nas to dobrze, że jest klauzula. Bo bez niej to by chcieli pewnie z trzy banki minimum. Pytanie jednak też w jakim kierunku pójdą z defensywnym pomocnikiem. Jak na ósemce mamy Pablo, Gisliego oraz Filipa. A na szóstce aktualnie Oume (który odchodzi), Murasia (z którym niewiaodmo co) i Antka. Myślę, że jak Pablo będzie grał tak jak gra to będzie pierwszy wyborem na ósemkę, bo sprawdza się super. A przy grze na trzy fronty swoje minuty dostanie również Filip czy Gisli. A pewnie okresowo, jak będzie trzeba grać defensywniej, Pablito będzie wyżej. No ale ostatecznie liczę, że Gisli w przyszłym sezonie w końcu tak wystrzeli, że będziemy martwić się, że nam jakiś West Ham go wykupi już w zimie.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Marcin1984 - 12-04-2026 Borek podczas meczu wspominał że Palma prawdopodobnie po sezonie wraca do Szkocji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 13-04-2026 Czyli powtórzył to co wiedzą na ten moment wszyscy. Generalnie nic odkrywczego. Mimo wszystko ja bym się jeszcze wstrzymał, tutaj może się jeszcze wiele zmienić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-04-2026 Dokładnie. Jeśli do końca sezonu będzie grał jak w końcówce meczu z GKS to będzie duży problem z tym wykupieniem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 14-04-2026 Podobno jesteśmy zainteresowani Strączkiem z GKS-u RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-04-2026 Czyli Bułgar na pół roku to była zasłona dymna. Pytanie czy to nie jest jednosezonowy wyskok. |