![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 14-04-2026 Strączka? Strączek grał świetnie zanim w Mielcu zastąpił go Mrozek. Potem był zmarnowany czas w Bordeaux i teraz znowu dobrze broni. Pytanie jak z grą nogami. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 14-04-2026 To byłby bardzo logiczny transfer. Wyróżniający się zawodnik z rywala z ekstraklasy. Coś w stylu ... Skrzypczaka. Także nie zdziwię się jak do nas przyjdzie i zacznie grać gówno.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 14-04-2026 Rzekomo temat Strączka jest bardzo mocno zaawansowany. Kontrakt ma do 30.06.2026 r więc większych trudności być nie powinno. E: zaawansowany a nie zainteresowany
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-04-2026 w sensie że on? jest zainteresowany? RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 14-04-2026 I zapomnieliście dodać, że Palmy nie wykupią a za to mają bardzo ciekawy transfer na oku. Rebocho - Andersson part 2. Dodatkowo Ismaheela chcą wykupić RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 14-04-2026 Ponoć oprócz Strączka rozważane jest ściągnięcie Mateusza Lisa. Pewnie jak Strączek, to nie Mateusz Lis. Niemniej, z uwagi na sprzedaż Mrozka i pewnie brak wykupu Andreeva, to Strączek i Lis daliby jednak jakość i zabezpieczenie. Plus pressowaliby się wzajemnie, żeby żaden z nich się nie rozleniwił. Niemniej, nie wierzę, że dwóch ściągną.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 14-04-2026 (14-04-2026, 14:57)Mosina napisał(a): w sensie że on? jest zainteresowany? Miało być zaawansowany
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-04-2026 Info o Palmie pewne? Nie mamy na niego szans? tego się obawiam przyjdzie i będzie babol na babolu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 15-04-2026 Podobno Palmą poważnie zainteresowana jest Sevilla RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 15-04-2026 (14-04-2026, 15:27)MichalM napisał(a): I zapomnieliście dodać, że Palmy nie wykupią a za to mają bardzo ciekawy transfer na oku. Rebocho - Andersson part 2. Jezeli wykupią Ismaheela, to mamy 5 skrzydłowych. A jak Aliego - to sześciu. Nie sądzę, żeby akurat na tej pozycji szukano uzupełnień - w sensie pewnie jest rozkmina między Alim a Ismaheelem (a może chca obu nawet zostawić). Zainteresowanie Sewilli Palma tylko na plus - Luis nabierze dodatkowej motywacji do gry. |