![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-06-2025 Patrząc na to jaki tam jest bajzel to śmiem wątpić czy oni coś w tej LE albo LKE ugrają. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 24-06-2025 Tymczasem Afonso chory... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-06-2025 Alego też nie ma. Wraca podobno przez Azerbejdżan RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 30-06-2025 Murawski wypada na 3 miesiące. Runda jesienna z głowy. Od początku maja kontuzja, zabieg w lipcu. Patrząc, że na środku obrony mamy "kłopot bogactwa", to nie zdziwie się jeśli Skrzypa będzie biegał na "szóstce" RE: Quo Vadis Lech Poznań - joseph - 30-06-2025 Koszmar. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 30-06-2025 No i się zaczęło. Kadra coraz chudsza do pierwszego meczu niecałe dwa tygodnie a my dalej w dupie z transferami, jak co roku zamiast ogrywania się nowych zawodników w okresie przygotowawczym to przyjdą na ostatnią chwilę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 30-06-2025 Się nie zdziwcie jak Andersen wróci na swoją starą pozycję czyli 6 i będzie wymiatał. RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 30-06-2025 W takie cuda to nie wierzę, na szóstce trzeba się dostosować rze ustawiać, a Andersson nie ma tej cechy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 30-06-2025 Pierwszy mecz za 12 dni i na ten moment wychodzimy na niego bez Murawskiego, Gholizadeha i możliwe, że bez Sousy plus pewnie jeszcze jakiś Hakans albo Walemark wypadnie znając życie, a i nie wiadomo co będzie z Goslim na starcie sezonu. Tydzień później rusza liga i mecze co 3 dni, a my jak zwykle bez transferów w okresie przygotowawczym do sezonu. Masakra znowu to samo, człowiek niby wiedział ale jednak się łudził. Na ten moment jest mocny zawód, obyśmy jakoś ten miesiąc przetrwali, na koniec sierpnia przyjdzie z 2-3 graczy z łapanki. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 30-06-2025 (30-06-2025, 18:14)Skorpion napisał(a): Się nie zdziwcie jak Andersen wróci na swoją starą pozycję czyli 6 i będzie wymiatał. Chyba Jan Christian jak już ![]() (30-06-2025, 23:02)m94g napisał(a): Pierwszy mecz za 12 dni i na ten moment wychodzimy na niego bez Murawskiego, Gholizadeha i możliwe, że bez Sousy plus pewnie jeszcze jakiś Hakans albo Walemark wypadnie znając życie. Tydzień później rusza liga i mecze co 3 dni, a my jak zwykle bez transferów w okresie przygotowawczym do sezonu. Masakra znowu to samo, człowiek niby wiedział ale jednak się łudził. Na ten moment jest mocny zawód, obyśmy jakoś ten miesiąc przetrwali, na koniec sierpnia przyjdzie z 2-3 graczy z łapanki. Też się łudziłem ale może dobre transfery pojawiają się rzeczywiście pod koniec okna. Więc musimy przetrwać do września |