![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-12-2025 Ale kto się jeszcze bulwersuje? To raczej normalne że zawodnik ofensywny jest wart więcej niż obrońca. Do tego 17 lat i już z liczbami i regularnymi wystepami w lidze i Pucharach. Możliwe że te 12 jest przesadzone jako kwota, ale ogólnie taka jest relacja. Ziółkowski do Romy poszedł za 6. Dwa razy mniej bo to obrońca PS ja używam sofascore i tam jest 8.2 RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-12-2025 A to on pracował u Nas? Nic nie zrobił beznadziejny typ. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 14-12-2025 Nie rozumiem tego tematu na forum kwot podawanych na TM. Przywoływałem tutaj wielokrotnie przypadek Chieliniego, który w dniu finału ME w 2021, gdzie był podstawowym zawodnikiem ekipy Włoch, był wyceniany na 1 mln EUR. To powinno zakończyć temat. Kto miał zrozumieć, to zrozumiał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-12-2025 Ciekawostka. Tak jak pisałem poniżej 10 był Kozubala nie sprzedał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-12-2025 Jesteś mistrzem kończenia tematu ![]() Ciekawe jaka jest % sprawdzalnosc tych kwot vs realny transfer. Musimy pamiętać że to są algorytmy a one się mylą. I to bardzo ale w jakimś stopniu oddają. Tylko trzeba czytac to ze zrozumieniem. No i duże, największe znaczenie na końcu ma czy ktoś chce tyle dać. Jaka nawet jest relacja popytu do podaży na daną pozycje. Że już o nie wspomnę jak w cenie jest zawodnik który trafia do siatki niekoniecznie napastnik. I takim jest 17 Jagi a nie nasz Antek.10? Skąd Ty się urwałeś. Juz pomijam ze ma lepszy okres od niedawna po długim kryzysie, gdzie w tamtym czasie gdybyś o tym decydował to byś go wyje.... A teraz 10? Z jedną asysta w lidze i 1bramka w LK? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-12-2025 Antek ma 1 gola i 2 asysty. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-12-2025 A to przepraszam. To wołać min 20 baniek
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-12-2025 To ile byś za niego wołał? Od razu wyceń też Gurgula po milionie i nara co? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-12-2025 Wołał? To zależy dla kogo ten wywiad. Ale bez kozery bym wołał 15 za Antka i 12 za Gurgula
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 14-12-2025 Panowie, tak systematyzując. Wpływ na cenę danego zawodnika ma wiele czynników, ale w naszych realiach, gdy przychodzą kluby z zachodu do nas na zakupy, to najwięcej płacą za potencjał. Dlatego po 10 baniek kosztował Muci, Moder, Kamiński czy Kozłowski. Obecnie, zdecydowanie największy potencjał ma Pietuszewski i życzę Jadze, żeby go sprzedała za te minimum 12 baniek. Ostatnio porównywałem sobie początek kariery jego i Kamińskiego i (niedużo), ale jednak jest na korzyść Oskara. Dokładająca naturalnie inflację, to możliwe, że ta dycha pęknie. Na minus pewnie idą kariery tych wszystkich zawodników, którzy wyszli z naszej ligi, bo delikatnie mówiąc, dupy nie urywali. Antek Kozubal to fajny piłkarz, poukładany, z potencjał, ale tak realnie patrząc, ja bym nie powiedział, że sufit ma gdzieś bardzo wysoko. Będę się cieszył jak zrobi karierę na miarę Linettego. I pewnie cena za niego zakręci się wokół 5 mln euro, szczególnie, że nie jest młodzieniaszkiem. To już przypuszczam, że droższy może być Gurgul. Młodszy dwa lata, a z podobną liczbą występów i gier w młodzieżówkach, silniejszy fizycznie i bardziej wybiegany, z dobrymi warunkami fizycznymi, a dodatkowo na newralgicznej pozycji lewego obrońcy/pół lewego stopera. Plus, w którymś programie mówili, że dzięki taktyce Lecha dosyć wysoko jest w statystykach zawodników w jego wieku w Europie jeśli chodzi o "podania ofensywne" (czy jakoś tak to się nazywało ). No i ostatecznie najdroższy to może być Mońka, ale on niech na stałe wywalczy miejsce w składzie i tak szybko niech nie odchodzi. I obym się mylił, ale za takich piłkarzy jak Kozubal aż tyle się nie płaci w mojej ocenie. Zresztą widać było jak np. na tle Szwajcarów wyglądał kiepsko fizycznie. A też nie nadrabia tego jakąś gigantyczną kreatywnością czy strzałami z dystansu. Niemniej, jak na nasze warunki, to piłkarz kozak i oby mu się wiodło jak najlepiej. A co do Palmy. Gość ma zaraz 26 lat, jednak negatywnie zweryfikowany w Celticu i Olympiakosie. W kadrze też średnio, na mundial swojej reprezentacji nie wprowadził. Na warunki ekstraklasy kot, ale jak go wykupią, to niech pogra u nas w przyszłym sezonie, wprowadzi nas znowu do pucharów i potem, jak będzie wymiatał, to może uda nam się odzyskać część kasy którą zapłaciliśmy.
|