Forum WL
Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 (/showthread.php?tid=225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Icek - 25-05-2026

(25-05-2026, 07:15)rojber napisał(a): Ciekawi mnie jeszcze sprawa z biletami. W mojej ocenie było bardzo dużo wolnych miejsc. Było coś w wolnej sprzedaży przed meczem? Czy to może janusze biznesu z karnetami powykupowali (o czym z resztą świadczy brak otwartej sprzedaży) i nie udało im się wszystkiego odsprzedać?

Ludzie wbijali do Kotła na 1-2 piętro, nawet jak mieli bilety na ostatni poziom. Przecież nawet była prośba przed meczem, żeby nie schodzić na dół od razu, tylko dopiero po oprawie, żeby nie było lipy..


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - rojber - 25-05-2026

Owszem, sam byłem na narożniku między Kotłem a Anioła. Jednak patrząc na IV trybunę od strony sektora dla przyjezdnych było dużo wolnych miejsc. Stąd też moje pytanie.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 25-05-2026

to 41 570 co podali - to jak się ma do total capacity? może tak będzie łatwiej dojść z czego wynikały puste miejsca


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - SpokoLoko - 25-05-2026

Total capacity to 42 837 (przy braku gości i sektorów buforowych).


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Ziober80 - 26-05-2026

Tyle patoli,co było na Kotle,to głowa mała
Cygani w klapkach,nawet ciężko to opisać,bo każdy wie jak jest
Przykro sie na to patrzy,chyba czas zmienić trybune


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Gruszowy - 26-05-2026

Jak to mawiał klasyk na kotle to możesz sobie pipe odparzyć Wink


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 26-05-2026

Podczas meczu tego nie zauważyłem ale to co odjebał Bengtsson przy 1 bramce dla Wisły to głowa mała.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - SpokoLoko - 26-05-2026

Bengtsson musiał mieć wyebane. Odpuścił totalnie krycie. Stał i się gapił. Zwalam to tylko na karb tego, że mecz o niczym nie decydował bo to co zrobił Szwed to kryminał.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 26-05-2026

Pewnie miał Big Grin tylko ja próbuję sobie w głowie coś ułożyć to nie umiem zrozumieć tego, że nawet nie udaje..Big Grin